Prijava

Не знам ко е то. Кад сазнам одговорићемо ти

Ubija smrad. Cveće će mi uvenuti.

Boxer
Ok. Hvala.

ово значи иде на звонга хахах
иначе кад си написао пај сад после оног текста што сам окачио ја био у фазону, ок шта је сад, чекам и ништа се не дешава. тек сам касније сконтао да си окачио на звонга лоло

е да анђелко је душа, али дуууууша, ко га буде дирао имаће проблема са мном али ништа мање и са адмир тимом звонга
немојте после нисам знао и то

Lol Šom. Verovao sam da ćeš za fazon 2 sata kad odeš na Zvonka da vidiš.

Ko dirne andjelka dirno je u osinjak

1. evo jedne neprijatnosti za temu "moram da se izjadam". Ima vec nekoliko meseci, kako idem u Banca Intesu u kontinuitetu , podizao neke pare uplacivao nesto vezano za fakultet, pomerao ispit, itd znaci cesto. E sad ,kako god sam isao cesto pogadajam na jednu istu sluzbenicu koja je nova i koja radi na salteru. OK. Starija je jedno ne vise od od 2 godine od mene rekao bih. Uglavnom to je jedna vrhunska prepicka (mada ne volim taj izraz ali hajde) a sem tog sto je jebozovna uvelikoj meri ona je isto tako i lepa, ali znate ono onako slatkasto znaci bas dobre crte lica ima, brineta. I kad god odem kod nje na salter postanem anksiozan a to mi se nikad nije desavlo u sferi zivota Malopre kad sam bio umesto da kazem: "Da podignem toliko i toliko sa ovog racuna" krenem kao nesto : MU MU i nzm sta da kazem nmg da kazem ni zdravo, ni cao, ni dobar dan! jednom sam joj rekao DOBAR DAN! xD dok cekam da mi isplati ili da uplatim sve eskiviram pogled gledam sa strane i to. E sad od pre dva dolaska u banku jedna pegava sluzbenica koja uvek sedi do nje se nesto smeje i glada u nju kad ja dodjem a i ova u nju. :/ Plasim se da me ne drkaju nesto :/

2. drugi problem koji imam je dug od 800 evra koji treba da vrarim do oktobra 2 :/

jednom sam joj rekao DOBAR DAN! xD

hahahah kako ovo živopisno deluje sa smajlijem i uzvičnikom

Dug od 800e bice nepostojeci do Oktobra, sami nam se likovi nude na Zvonku da ima stampamo majice i prodajemo.
Ovo ne bi trebao da iznosim u javnos', al ionako nas nema vise od 5 na forumu...

Kolko ti je kritičan dug, izijem

nzm dal si gledao Radjarde "Lov na Crveni Oktobar"? E, pa kad im se zapali ona alarmna lampa crvena u podmornici...e pa taj neki fazon...to stanje

hvala ti papet mastere sto me nisi zvao da radimo zajedno neki biznis

Flipse, sigurno te spominju svaki dan. Ali sigurno.

LOOOL, eto. A posle uzmeš kod nje neki povoljan kredit vezan za drahmu i rešiš i dug i eto

Hahaha, poziv na piće. <3

Mada, ovo Nevena mi je jedno od najgorih ženskih imena, postalo je previše mejnstrim, kao da je izmišljeno tek tipa 1988.

Dobro, možda se ne zove tako. Verovatno piše na tim papirima koje mu potpisuje njeno ime ili nosi pločicu sa imenom.

Probao. Sve je to lepo. Dobra forica.
Ja sam zvao pre godinu dana preko uplatnice na sladoled neku šalterušu i ostavio broj pa me zapamtila i sutradan kad sam opet došao, prvo je pogledala levo desno a onda se nagnula i tiho mi rekla kako sam je očarao sa tom forom i blablablaba al ima dečka. Misim se u sebi jebem ti majku krvavu!
Posle toga se stalno smejuljila kad joj dođem pred šalter.

Inače, imao sam i ja pre par godina kao blamčić po pitanju plaćanja. Vraćam se s faksa i poneo račune da u povratku platim, nataložilo se podosta. I sad odem u glavnu poštu kod Skupštine i red do zla boga. Stoji obezbeđenje i usmerava ljude na koji šalter da idu. Za šalterom radile dva bakutanera i jedan opasan milf sa do zla boga izbačenim sisama. Onako, bujne, čvrste, nisu sise debele žene. I polako se ja približavam žutoj liniji i hoću po svaku cenu da napravim tajming da budem kod te sisate i da parim oči barem pet minuta, pošto je imala mnogo priznanica da otkuca. Međutim, kod nje bila neka žena sa dosta računa i zadrža se tamo 6-7 minuta sigurno, a kod ona dva bakutanera sve ide brzinski. I dođem ja na red, a kod sisate još uvek zauzeto. Ja propustim nekog starijeg gospodina uz obrazloženje da nije u redu da čeka. Čovek oduševljen. Opet se oslobodi mesto na šalteru, ja pustim ženu iza mene, uz komentar: "Gospođo, mora da žurite? Izvolite pre mene."

Žena mi se zahvali, a ovaj iz obezbeđenje kao iz topa: "Momak, znamo da želiš da buljiš u koleginicu, nemoj da se glupiraš nego plaćaj i ne pravi gužvu!", ja kao popišan. Najjače od svega, dođem ja na red i baš kod te sisate, a ona sve čula. Kako sam ja prilazio šalteru, ona lepo zakopča dva dugmeta na košulji i otkuca mi one račune onako preko kurca.

:'(