Prijava

Nije tema ali moram da zatrazim pomoc . Naime vec pet godina proganja me jedna osoba , najverovartnije zenska .Ima dosta novca i lako uvek sazna ako sam negde otisao , najverovatnije privatni detektiv i slicno. Iz kola ne izlazi , potrosila je sigurno par desetina hiljada evra samo na gorivo za sve ove godine . Ja sam iz NIsa i ona verovatno zivi ovde , mogu da pretpostavim ko je to . Ali nemam nikakvih dokaza , jer ne mogu ni da je snimim ni da je slikam vrlo je lukava i kao sto sam rekao ne izlazi iz kola . Ako nislije imaju komisnicu koja non stop negde ide autom i to pritom izlazi ujutru, pa u podne , pa oko 4 ili 5 i onda uvece molim da obrate paznju jer je ona i za njih potencijalna opasnost . Naime ona je psihopata i sigurno da nema neke izrazene emocije .A sve sto radi radi u nekim ritualima koji se ponavljaju , skoro sigurno pati od OCD-a i kozna kojih drugih poremecaja .Sigurno su mogli da je primete i radnici na nekoj pumpi jer mora negde da se sipa toliko gorivo za stalno vozikanje okolo . Hvala svima na paznji i razumevanju .

Armine, slušaj:

1. Stil odijevanja;
2. Muzika koju slušaš;
3. Hrana koju jedeš.

Navedeno mijenjaj za 180° i otarasićeš se gnusobe. GO GO GO!!!!

unas ne vole one koji nisu pravoslavni,slusaju sotonsku muziku,koji su za gej prava,ne jedu meso...tako da slusaj mjutilejsen of d abominejsn ihalejsen sagrath gorgoroth ejndzel666,ne idi u crkvu(ili ne bar ovu oficijalnu),kenjaj kako su gejevi kul i na rostiljima peci tikvicu na zaru.pobece od tebe k'o djavo od krsta.
ako ti je to sve previse cimanja,budi jednostavno krajisnik.to ne moze da omane.beze!
da ne bude posle,iz licnog je iskustva.plus jos i narkoman.

Istabanao bih nekog jbg, meni ta osećanja nisu bliska :'o(

danas sam saznao da bolujem od potencijalno smrtonosne bolesti

Sanitarni, pa to sam mu ja sve rekao u tri stavke LOL

Eru brate nismo mi te srece

Objavila sam ovaj link kolegici na zidu fejsa....

http://www.poslovni.hr/tips-and-tricks/24-stvari-koje-nas-polako-ali-sigurno-ubijaju-na-radnom-mjestu-298828?utm_source=Facebook&utm_medium=Status&utm_content=298828&utm_campaign=FB+page+statusi

i šef je to vidio....i jeb'o nam mrtvu majku zbog toga....prijetio otkazom...vrijeđao i svašta..... kao da smo mi pisale taj tekst ili kao da smo radile znanstvena ispitivanja...
Valjda je konj prepoznao sebe u svakoj stavci, pa ga to raspizdilo....
Ljuta sam k'o chili!!!!

Zato posalji u inbox, a ne ko tinejdzerke srca da stavljate na zid itd..
Ili kad okace brt kako smo se razvalili sinoc ahah :D :D atens horovi

totali mobing...a to je samo mali dio šta sve trpimo...a kome se možeš žaliti.....
društvu za zaštitu velebitske degenije....
svi te tješe: bar imaš posao, šuti.....zato nam i je svima tako jer šutimo stalno i pokrivamo se ušima....ljuta sam na sebe...između ostalog

ako vec moras da imas gazdu kao prijatelja na fb, bar mu ogranici pristup postovima.
slikama pogotovu.

da, moram..i tu je digao dramu i zahtijevao da ga svi prihvatimo.....i naravno da sam ograničila....ali kolegica nije (neš vjerovat nije našla uopće tu opciju na svom fejsu)....i kako sam objavila na njenom zidu link...tako ga je vidio....

^ovo što kaže aždaha
POGOTOVO SLIKAMA! Nema šta da te gleda debilčina... dovoljno je mi da te gledamo ehehe andjele lepasi pozz

Čitam ovo komadovo i ne verujem, alo, ti i koleginica ste jebeni odrasli ljudi, a ponašate se ko da vam je gazda vaspitačica, drka vas zato što vidi da može

i tu je digao dramu i zahtijevao da ga svi prihvatimo

au nenandertalca, bokte.... -.-

i sta kazes, rociste u sledecu sredu? nista pripremi ti materijal a ja dolazim malo kasnije, jedna zaposlena kaci neke clanke koleginici na fejs pa moram da je malo kaznim hehe
http://img.3movs.com/contents/videos_screenshots/13000/13197/preview.mp4.jpg