Prijava

Vadio zub jutros u devet, krv još uvek šiklja nesmanjenim tempom. Prošli put je tako tri dana.

ljudi sta mi se desilo danas na mostu. Vracao sam se sa konverzacijskog casa engleskog i isao sam preko mosta peske gde su mi u susret nailazili grupa likova vidno pijanih njih 6-7. Kada sam im malo vise prisao na nekih 20ak metara video sam da svi nose navijacke majice novaka djokovica, u trenutku kad sam prolazio pored njih pokusao sam neopazeno da prodjem i skrecem pogled od njih jer se videlo da su svi nadrogirani i pijani i da zele problem. Medjutim jedan od likova, najmanji sa majicom NOLE JE SRBIJA me je bez ikakvog razloga udario u nos i ispala mi je sveska preko ograde, posle njega su kao hijene skocili na mene da me udaraju i da se smeju, nisu se obazirali ni kad su dva puna gradska autobusa zastala i vozaci im svirali, samo su zavrsili samnom i mrtvi ladni produzili dalje, kao dobijo si sta si trazio...pa sta sam trazio, batine? krvnicko premlacivanje?? jebem ti i novi sad i sve u sta se pretvorilo sve

Pezose, sreća da se nisi vraćao sa solfeđa. Leteli biste sa mosta i kajdanka i ti.

najgori su troickog navijachi, oni su sa vozhdovca i nazivaju sebe veni vidi vići kao dodjoh videh, a ovo poslednje je aluzija na njegov nadimak vića statijaynam

nenormalno me boli lijeva strana ledja, lijeva ruka mi je ogranicena na 50 posto pokretnosti a da me ne boli, umrijecu odje

Drzi se Sekmene, upalicu veliku svecu za tebe danas

Pukle mi obe Tomi Hilfiger cipele na petama. :(

Šeko, pošalji detalje u pvt. Brat celtic pomaže svima.

Brt, i fejsbuk me drka zbog frend zone :'(
http://i.imgur.com/nw0BA7u.gif

znate onaj deo gde treba da vam se spajaju brada i brkovi, znaci negde pored kraja usta deo. Tu nemam nista, ne spaja mi se nista, kao da je neko bacao neke mikronske nuklearne bombe po tom delu moga lica, ostalo je ogoljeno. Pa malo me sramota nekad, a najvise jer me ne shvataju ozbiljno. Znaci pricam sa nekim, i u fazonu su sta ovaj zna gle kakva mu facijalna kosa. :/

znam nekog lika sto je nastao iz epruvete, znaci bukvalno vestacka oplodnja i slicno, otac i majka mu bili stari kad su ga dobili...iz mutagena nastao fazon. E taj pojeba

ни ја тај део немам, зато изгледам ко татар кад пустим браду

не поновило се

Flipse, ima lijek za to. Iako tu nema dlaka, pređi žiletom taj dio kad se briješ, vremenom će početi rasti. I ja sam tako isprovocirao bradu da raste na tom mjestu. Poydrav teby i tvojima.

kakva laz ovo celtikovo...
da ce da pocne da ti raste brada ako je brijes...ako nemas tu-nemas, i nikad neces ni imati....

ja sam se prethodnih 6 meseci brijao svakodnevno i sad mi je brada identicna kao i pre tih 6 meseci, nit gusca nit jaca, ista jednostavno...gde nisam imao nemam ni sad

ма да, мит је то

a znam nekog lika spojena mu brada sa grudima kao neki tepih omanji izgleda

Pezose, govori u svoje ime. Meni je uspjelo, a ja nisam obećao flipsu da to 100% uspijeva, dao sam mu prijedlog i podršku, dok si ga ti obeshrabrio. Nejasno mi je kako moj prijedlog može biti laž, ako ti nisi dao bolji argument.

Juče i danas sam full popišan od strane žena. Ostajem par dana da gledam filmove u kući, da malo plačem, malo lečim rane i malo prisećam se bake.