Prijava

Opštom. Bio je pripreman za operaciju jetre.

Stavljali i meni kateret sreca(crni humor skec) pa sam bio u komi

Opštom. Bio je pripreman za operaciju jetre.

Jetra? Jel bio Tm, ciroza ili...?

Jadni mali tumorčić.

tri ujutru, dovoze srecnog dobitnika lutrije zivota, vonja na alkohol, adrenalin u vazduhu seces na kocke. bik ga malo potkacio, probusio mu testis, levi. prska na sve strane, drugari ponosno cekaju napolju dok ga zakrpimo.
idila -.-

je li matador ili kasapin vonabi?

seoski ganci koji ne moze ulovit izabranicu zivota svoga bez opakog oziljka iz koride -.-

dečko je imao muda†

† skeč

a jes vala. i ostalo mu ih je dovoljno da produzi vrstu
glupost i sreca idu zajedno

јаооој мукице верујем да те је баш болело док си гледала ту сцену

bolelo me najvise sto su me probudili u tri ujutru zbog random retarda. al preziveh nekako, fala na brizi :*

Јаоо немој Псето знаш ти како је кад пукне нокат или кад се ставља пирсинг у брадавицу? Овај са пробушеним јајом је имао среће

Promenili mi cigare, o filipe morise, majku ti jebem u picku ja. Ne znam sta sad da pušim (bez skeča, molicu), kupio danhil, dobra je cigara al nije mi to to :((((

па њена реакција на гурање ствари у чвабало је била да смо свилени па нам испричала како је некога тамо болело јајо лол

милоше данхил је добар само настави пусти душмане

аждајо де радиш уопште можда си ме крпила некад па ме буде срамота

Ma znam da je kvalitet al jbg navikao na marlboro gold a sad su ga promenili. Jbt, koji ce mi kurac cigara koja ne mirise na cigare.

па то и кажем псето, прича нешто напамет а осјетила највећи бол кад је сломила трепавицу. снебљива постаје озбиљан кандидат за првог женског дауна

mene krpila
kao tebe ja
dal si ikada
mene krpila
kao tebe ja