Prijava

шта чекаш иди прави ново

Razmisli ozbiljno o tome da pocepaš dozvolu. Ti si više slupan nego što voziš bez prekršaja :)

Nemam dozvolu jbg

I neka se slupao. Motor je samo prevozno sredstvo, ne smije biti sredstvo za adrenalin i uživanje. Motoristi su najveće pičkice kad im se suprotstaviš, najnedokazniji kad im kažeš da su krivi, i najmanje trpe bol kad se polome (lično sam se uvjerio tokom rehabilitacije istih). Pičkice.

хаха шта ти је целтић брате, што мрзиш мотористе? Наравно да је мотор средство за за адреналин и уживање, поготово ако је спортски. не купује се ваљда кавасаки за до пијаце.

челтиц узео поломљеном бајкеру сто кинти из новчаника и купио малој тијани нове ролере

будимо људи иако смо срби следимо прави пример

Ne, uživanje nije kad se bilo šta radi, pogotovo kad se vozi motor.

EDIT: Autobus voli motor LOL

Jebaču, umjesto takvih komentara, skupljaj pare i idi u Kaliforniju, za ljubovcom svojom, možda odrasteš.

вожење двоточкаша са мотором на унутрашње сагоревање је уживанција, имао сам ту срећу да други дан пошто сам дошао у посед једног паднем и разбијем се ко пичка те сам на време научио да се не треба зајебавати

сјебо си ме сад незнам кућу и штаћу

још увек нисам постао имун на форице из 2012, ех...

Ne mrzim ja nikoga, samo su motoristi najgori kao pacijenti. Sjebu se i polome u deset dijelova, treba par mjeseci da ih vratiš u život, a onda i na noge (ako ostanu čitave), kukaju što ih boli, traže trodon ili morfijum (mene boli više nego drugog!!!!), traže više pažnje, ne daju reći da je motor rizičan, i jedva čekaju da opet legnu u ilovaču, ups, pardon, da opet sjednu na motor.

EDIT:

сјебо си ме сад незнам кућу и штаћу

Pa idi u Kaliforniju, rekao sam ti.

брт присуствовао сам догађају где је човек возивши мотор остао без ноге, откинуо му је други човјек клиом и није у реду што тако причаш ипак је и он нечије дијете

Nemojte se svadjati nije to ljepo ;'o(((

Bač, to je već nešto drugo, ali ja govorim o bahatim motoristima, a njih je puno više nego običnih ljudi na motoru.

брт присуствовао сам догађају где је човек возивши мотор остао без ноге, откинуо му је други човјек клиом и није у реду што тако причаш ипак је и он нечије дијете

Пре једно десетак година неки лик се залетео из Земуна ка Бранковом мосту и изгубио је контролу негде код хотела "Југославија", слетео у ону кривину у Булевару Николе Тесле и прелоловио се на пола. Скупљали су леш сатима.

Иначе, прави мотористи не јуре, него возе лагано у караванима. Ови који јурцају и гину су искомплексирани богатићи и ситни кримоси који трипују да су неко мудо.

Цeltiцe nemoj da serendaš motor je jedan od jačih pucanja adrenalina. Da li je opasan-jeste, kao što je isto opasno preći ulicu može juga da vozi i da te ubije.

Ti što dolaze na rehabilitacije su oni kreteni što recimo kupe nekog trkača, i uzmu spiče tipa do Grčke i nazad motorom. Za one kojima treba crtati kad voziš trkački motor nagnut si unapred i u nezgodnom položaju kičma, sjebe se, posle ceo život te jebe. Onaj ko se skrši ili se izlomi pa oporavi ili ostane bez ruke/noge/života, znam 30 situacija da su lomili ruke/noge, znam možda jednog da je išao svakodnevno na terapije i sl.

Pre 4-5 godina lik išao skuterom u Bg, i da obiđe kamion, kad u suprotnom pravcu autobus, i on u stranu, i pregazi ga kamion, ostane bez noge. Bukvalno stajala noga kod glave kad su ga našli, od kolena na dole. Tipa 2-3 nedelje pre nego što je trebao da igra za mladu rep. u fudbalu.

Ja nit imam motor nit bih ga vozio, al npr. sa dobrim ortakom sam se vozio X puta, adrenalin ubija, mada u nekim situacijama bude prpa, ne mogu da kažem.

http://vukajlija.com/forum/teme/15936-moram-nekom-da-se-izjadam?strana=2003#post_3301598

ахахаха то оно кад је нашо загубљени новчаник у болници неког од доктора и укро 800 еура да купи неком детету лаптоп тако нешто лоло

Иначе, прави мотористи не јуре, него возе лагано у караванима. Ови који јурцају и гину су искомплексирани богатићи и ситни кримоси који трипују да су неко мудо.

Takoe. Znam da su pravi bajkeri najveci zagovornici bezbednosti. Zgrazavaju se tatinih sinova i tih napaljenih kvazi krimosa. Iks puta sam vidjao kako pijanim kolegama uzimaju kljuceve od motora i teraju ih na treznjenje. Ili kada su jednom malom napaljenku Arhangeli nalupali cuske jer je stavio iza sebe devojku na motor, nije joj dao kacigu, a krenuo da se kurci. Kako su ga nasamarali majko moja.

Pre 4-5 godina lik išao skuterom u Bg, i da obiđe kamion, kad u suprotnom pravcu autobus, i on u stranu, i pregazi ga kamion, ostane bez noge. Bukvalno stajala noga kod glave kad su ga našli, od kolena na dole. Tipa 2-3 nedelje pre nego što je trebao da igra za mladu rep. u fudbalu.

Da ne misliš na Lušinog?