Prijava

uzmi naloči se ko konj, pa nazad u postelju do sedam ujutru

dobar tajming ako je u 15 do 9

Iznabadaj i kevu na brzinu par puta i u krpanjac xd

Бохор

Brt nepunih 5 sati šta?

Проблена је што се осећам одморно, сад ћу виленити и онда ћу заспати око 8-9. Био сам преуморан, а нисам успео да одспавам до 6-7 бар, да се наспавам како треба. Легнем у 3/4/5/6 - спавам ко коњ, а сваки пут кад легнем пре поноћи, пробудим се пребрзо и не могу да заспим.

kapiram da se samo jadaš, a ne tražiš rešenje problema, ali veruj mi da rešenje postoji, ali neću da smaram jer je ovo tema za jadanje.

ja moram da se izjadam jer mislim da me mobilni telefon laže i da mi pogrešno broji korake pa onda mislim da nisam dovoljno hodao, a samo njemu verujem kada je hodanje u pitanju.

pa sam, eto mislio da se izjadam.
Ili je to možda pitanje za onu tamo mobilni telefoni temu?

postala sam ilegalac zvanično u Americi. sirotinjo, pišaj po meni.

то је као јадање?
не може сиротиња да добаци до тебе.

Stec to je normalno da je san od 22 do 05 korisniji za organizam nego od 05 do 14 fazon

postala sam ilegalac zvanično u Americi. sirotinjo, pišaj po meni.

То се решава тако што се ожениш са неком из Љуљака

Najebala si kad Tramp dodje na vlast

Elem, Stec, podojite ga svi koji se žalite kako ste "poremetili ritam" i "ležete u sedam ujutru omg". Da imate neke obaveze preko dana, ustajali biste i ležali samo kad uvatite priliku, a ne kad vam se digne kurac, zato TIĆU TIĆU

Имам ја обавезе, али их игноришем.

Obaveza koju ignorišeš - nije obaveza. Zamisli da si samohrani otac i ignorišeš sina jedinca od godinu dana. Jebiga, sine, seri po sebi i gekni od gladi, tata sinoć spavao od devet do dva ujutru.

Па није да нема дебила који запостављају децу. Капирам шта ми поручујеш, али ова тема и служи за безвезе кукање.

Ma šalimo se malo. Nije da ću ja sutra uraniti, da se zaključiti. xD

радјард у последње време ко неки ћале металостругар у пензији