Prijava

AL MI BAR NISU NAPISALI KAZNU JER MI SJEBAN CIP NA LICNOJ OPAAA

da nemam para jer sam sve potrosio na arminove dojave i pustil su me

Kako su ti napisali kaznu? Ko? Za šta? Za busplus jebeni? Sa komunalcima?

Nisu lol
ima pola godine kako mi se zakacio deo cipa za novcanik i odlomio se
i sada na licnoj ne pise adresa a cip ne moze da se procita
kada god mi neko (komunalna, redovna policija, kontrola) trazi dokumenta ja im dam licnu i ispale se
drkaju one njihove uredjaje jer ne provaljuju da je u licnoj problem haha

ја скоро извалио да ми је отпао чип, не знам сад дал да вадим нову личну јер ме мрзи или неко време да се правим луд

Ископај бункер, пресели се у подземље на неко време, шаљи матер у набавку и, уопште, избегавај сваки контакт са спољним светом, јер жандари свуда вршљају. О Божићу изађи да се угрејеш на бадњак

najbolje da tog što te legitimiše napadneš da ti je aparatom sjebo ličnu kartu i da mu tražiš pare za novu.

lezi i pravi se mrtav

budalice, pa to se radi u društvu medveda, ne policajaca :D

a jojj, jestee tako
jao što se provalih xDDDD

то сам провалио пре метар дана а пандури су ме зауставили једно 10 пута од тада, ал не гледају личну него само возачку, вињету и евентуално саобраћајну. кад дунем и виде да сам 0.00 само ме сморено пусте лоло

možeš samo da ga duvaš
megaskeč

Mora se izjadam pre mesec dana mi raskinula devojka jer sam svaki vikend dolazio mrtav pijan.A i svaki rucak sam duvao nos dok jedem.Neznam sta da radim skroz na skroz sam iznerviran i besan :(

хеј речи знају да повреде

Moram da se izjadam: pre mesec dana mi raskinula devojka jer sam svaki vikend dolazio kući mrtav pijan.
A i svaki ručak sam duvao nos dok jedem.

Ne znam šta da radim, skroz na skroz sam iznerviran i besan!!! :(

atomski mis
лош тенор
Moram da se izjadam: pre mesec dana mi raskinula devojka jer sam svaki vikend dolazio kući mrtav pijan.
A i svaki ručak sam duvao nos dok jedem.

Ne znam šta da radim, skroz na skroz sam iznerviran i besan!!! :(

Шоми
atomski mis
лош тенор
Moram da se izjadam: pre mesec dana mi raskinula devojka jer sam svaki vikend dolazio kući mrtav pijan.
A i svaki ručak sam duvao nos dok jedem.

Ne znam šta da radim, skroz na skroz sam iznerviran i besan!!! :(

Brat mali mi je preglup brt. Objašnjavam mu nešto fiziku (šesti razred) i reko' ako je 1ml=1cm kubni, onda je 200ml jedako koliko cm kubnih? Kaže dvesta hiljada. Ja opet, ako je 1ml=1cm kubni, onda je 200ml jednako? Kaže dvajes hiljada. I tako jedno pet puta, da bi mi na kraju rekao "e aj odjebi, ne znam". Samo priča o tome gde je ko transferovan i koje sličice mu fale za panini album i koga je pobedio u fudbal medažeru brt, a tri keca iz matematike. Ne znam šta koj kurac, osnovna je prelaka, ja sam bila vukovac bez da sam prstom mrdnula. Ako je sad ovakav, ne znam šta će biti s njim, ne znam :(