Prijava

Svaka od jačih firmi je preživela desetine antikampanja već... otprilike to ide:

Stec i Gvožđe: e sad radimo preljutu antikampanju

gazda: mudo počeš

Oglas za ljude koji misle da fejsbuk antikampanja može da pomeri domaćina: prodajem očuvanu čarobnu lampu, samo protrljaš

Ma da, lečki, pseto, reme, bombaš, sve muda korporativnog sveta, sa velikim insajderskim iskustvom o uticajima negativnog publiciteta na poslovanje, bombaš vođa vukajlija biznis tima.

Shvatite da je idiotski da popiješ i malo negativnog publiciteta ako je druga opcija da vratiš stećka na moćni posao slaganja knjiga. A drugo, nije uopšte 100 posto garancija da priča uz dobrog Gebelsa, malo sreće i malo sviđanja kod određenih ljudi, postane i malo jače viralna, pa i veoma viralna.

Brt ti ne kapiras da je firma na celu ljutu kampanju mogla da izda saopstenje da taj pajser nije predstavljao stav firme i da je sankcionisan(pa ti gataj kako a najverovatnije 10 posto od plate jer im trebaju takvi pajseri koji teraju marvu da radi a ne traze leba. Puno leba)

Jedino Olaniku ne zameram što u ovoj diskusiji nije na mojoj strani. Jer kontam da ono svoje mišljenje nije rekao iz kompleksa.

Svi vi ostali se upinjete da dokažete da internet kampanja nečija ne može nikome nikad ništa, zato što se kompleksirate jer ste ljudi čije defnicije ne čita ni Nat Nat i ne biste mogli da pokrenete kampanju ni protiv lika koji stan pored vas vrši satanističke rituale nad decom na skupštini stanara.

I to je kraj spike jos ispadnu veliki zastitnici prava malog coveka bukvalno im doneses reklamu pred noge, nemoj da predstavljas da si ti kao mag marketinga jer si ocigledno maher za to kao i mi a mozda i gore

Edit: ovo im je poslednja, bas poslednja stvar koju bi uradili posle dugog kuliranja jer ljude boli kurac za vase fb forice

Haha pa šta je netačno u ovome što sam rekao, Gvozdene? Sklone lika ako se to proširi, posle kažu - e sklonili smo čoveka koji nije vodio računa o pravima radnika, eto koliko brinemo. I boli ih uvo, odradili su sve po pe esu, dobili publicitet.

I kurac bi Bombaš bio vođa tog tima, da se ne lažemo.

Sajam knjiga jednom godisnje,mozda je manji izdavac,treba da zaradi za par dana kao za 3 meseca tokom godine.I onda u svom tom haosu neko ko treba da sljaka samo tad i pre nego sto je poceo da radi krece sa pitanjima mozemo mi to i za par sati sto toliko itd.Garant je pomislio vidi ovog taj ce stalno da sere nece ni doci na vreme.Ne kazem da treba ali verovatno bi ti 80 posto ljudi uvalilo sut kartu odmah.
Ja bih sigurno.

Pa šta šta je netačno, netačno je to da će to sigurno biti tako. Sklone lika ako se proširi ma nije nego, onda će svi koji su čuli za spiku da kažu e pa super, premotavamo negativno mišljenje o vama sada, puj pike. Jbt kolko jedete govna, govnari jedni

Hahahaha kolko masis e... Pa stvar upravo i jeste u tome sto mi za tog lika ne bi trebala jebena internet kampanja jebo te i internet i virtuelno u dupe

a druga je stvar moralna strana priče ko da ideš okolo i pričaš kako je riba kurva jer ti nije dala

Svi vi ostali se upinjete da dokažete da internet kampanja nečija ne može nikome nikad ništa

Ne, samo kažem da u ovom slučaju ta internet kampanja ne može ništa jer postoji vrlo jednostavno gorenavedeno rešenje.

Stevane ako već protestuješ, ogrni ćebe i slikaj se negde na Busijama pored traktora lel, možda padnu na tu priču o ugroženom Krajišniku mada ako nisu do sad...

VELIKIBLEK
Sajam knjiga jednom godisnje,mozda je manji izdavac,treba da zaradi za par dana kao za 3 meseca tokom godine.I onda u svom tom haosu neko ko treba da sljaka samo tad i pre nego sto je poceo da radi krece sa pitanjima mozemo mi to i za par sati sto toliko itd.Garant je pomislio vidi ovog taj ce stalno da sere nece ni doci na vreme.Ne kazem da treba ali verovatno bi ti 80 posto ljudi uvalilo sut kartu odmah.
Ja bih sigurno.

Jao jbt samo si ti falio u ovoj raspravi celoj. Pseto, lečki i ekipa možda seru govna sada ali su ipak određena gospoda koju poštujem u izvesnoj meri.

TI si sa druge strane član trijumivrata epskih averidžnih dživdžana vukajlije, Gonzo Sanitarni Čvor Velikiblek.

Jesi pročitao post stevanov jbt? Gde kaže da je prvo bio dogovor da se to radi par sati, pa je onda pretvoreno u dva dana koji se rade za džabe?

Ti si big bed poslodavac je li, i ti bi mu dao šut kartu, ti znaš dinamiku malog izdavača, idi jbt, preduzetniče mačko, idi vodi opštinski odbor DJB.

I da se ne razume pogrešno Stec ima podršku punu, pišanje je po ideji da pokojna mileva lansiranjem meme projektila može da sjebe korporaciju

E možeš i da se samozapališ kao on budistički monasi, ali to ostavi za kasnije stadijume kampanje.

samozapaljivanje čuva za kad ne bude mogao da nađe posao 11 godina sa filološkim, pa ispred vlade

mnogo sam uticao na gvozdena smaraca.

Sanitarni čvor
mnogo sam uticao na gvozdena smaraca.

Spuštanje protivnika na nivou petog razreda osnovne škole je zvalo i traži ovaj post nazad

http://vukajlija.com/forum/teme/15936-moram-nekom-da-se-izjadam?strana=2165#post_3608777
Hahahaha kako ga oduvao lik, ispadneš glupander neviđen i još bi da se svetiš onlajn pa hahaha gde ovo ide