Prijava

Gvozdene što po Radeletu toliko, ja ni Hrvate ne hejtujem u toj meri? Mada nisu hteli da mi ustupe lozinku za wifi jednom, nisam dobio pičke i još sam se izblamirao pred ribom, ko me jebe kad se kurčim...

Brate, negativna kampanja mora da bude prejaka da bi uzdrmala jakü i stabilnu firmu.

Ja sam bio u firmi kad su uhapsili nekog mesara sa deset kvadrati mesarom na zlatiboru. prodavao neko švercovano meso iz brazila ili argentine.

U novinama veliki naslov ŠVERCOVANIM MESOM PRAVILI ŻLATIBORSKU PRŠÚTU.

Brate, 80% ljudi nije ni čitalo tekst, svi povezali da je to naša firma. Digla se frka, ja bio ubeđen da propadamo.

elem, direktori samo rekli, sačekaj par dana. Za par dana niko više ne priča o tome, za mesec dana kao da ništa nije bilo.

Jes ostali ti repovi da nas i dan danas povežu sa tim, ali poenta je sledeća.

Potrošači su u tom trenutku pomislili da smo to mi, i posle mesec dana se nisu obazirali na to što su videli tu negativnu kampanju, a ü pitanju je hrana.

Zamisli koliko bi neki post na fb stranici naneo negativnu reklamu izdavaču knjiga. NÚLA.

I ovaj lenovo tablet je govnö govnjivo da ne moze mene sto sporo kucam da isprati nego se koci i guta slova majkü mu jebem kinesku.

Gvozzden

Spuštanje protivnika na nivou petog razreda osnovne škole je zvalo i traži ovaj post nazad

protivnika...teske reci.
neka u sledecem postu bude daun.cisto da upotpunis tvoju jedno te isto spiku.

Pa video bi dal bi bio nula efekat da je tačno bilo da je Zlatiborac u pitanju.

I takođe, to što te neka negativna kampanja ne bi sahranila, ne znači da ne bi nanela izvesnu štetu.

Jel umete vi da upalite sebi u mozgu slajder od od 0 do 100?

Oštećeni smo, mudo počeš

Gvozdene, to je moja poenta baš. Potrošači su mislili da smo to mi, neki verovatno i danas misle, ú nhovim glavama to je istina a i dalje kúpuju.

Jedina razlika je što ne bi ostalo na tome nego bi nas mediji rastrgli do koske, ali to nema veze sa ovim što sam pisao gore.

Pa nije isto čoveče, miljama je drugačija situacija da se decidno znalo da je afera vezana za Zlatiborac nego ovo.

Ne kažem da bi Zlatiborac i tada propao, ali bi osetio.

pokojna mileva nije medij, korporacija zakupi dve strane u blicu ko iz pičke

Dobro, mislim da smo svi izneli svoje mišljenje.

Vratimo se Stevanu koji je ispušio od poslodavca pa mu pretio džidvdžanom lol

лоло нисам помињао џивџана уопште, рекао сам му да су у питању три странице са десетинама хиљада људи

и не знам што сте толико запели за рушење корпорација, а не желите да приметите да се лик исцимао.

zato što se plaše vrlog novog sveta gde stevan sa dživdžan stranicom jebe pičke a oni sa svojim veštinama fudbala ne

eh, prijatelji, dobrodošli u moj svet, pa radule zbog tog sveta sedi u skupštini

Evo jedne negativne reklame.

Može li neko ko se razumenu ove specifikacije da mi kaže kakav je ovo tabletn i koliko košta?

Ja se slabo razumem u to jbg.
http://shop.lenovo.com/rs/sr/tablets/thinkpad/thinkpad-8/#tab-tehni%C4%8Dke_specifikacije

Mislim ja znam da je govnurda spora samo da neko ko zna to potvrdi.

Ma da, lečki, pseto, reme, bombaš, sve muda korporativnog sveta, sa velikim insajderskim iskustvom o uticajima negativnog publiciteta na poslovanje, bombaš vođa vukajlija biznis tima.

Šta lupaš brt, uskočim po randomu sa lošim skečom jer mi dosadno, i odma tripuješ da branim suprotne stavove od tvojih. Mojne si obrazovac jbt.

Naravno da svaka antikampanja nanosi izvesnu štetu kompaniji, i pod tim mislim na finansijsku štetu. Nebitno kolika je šteta, neka je 30k dinara, neka je deset kupljenih knjiga, i dalje je šteta. A firmi bilo kakav, koliko god mali problem bio ne odgovara. Pa jebote da oće da se razbacuju parama ne bi angažovali klince preko fejsa da bleje na štandu za soma dinara. Da se ne zajebavamo. Mojne biti nub.

Poenta je da je ono način na koji bi firma mogla da se opere, i da stec od toga ne bi imao ništa. U suštini, firma bi bila na gubitku, ali uz onako delovanje, manjem nego da ne deluju, stec bi isto bio na gubitku, kao i keva drugarice, pa i ovaj batica što se ne prepucava sa Stecom. I poenta je da u celom tom lancu govana niko na kraju ništa ne bi dobio. Jer je potrebno mnogo više od jebene internet kampanje da ugasiš nekoga. Da oseti da se zajebao nije, ali da ga ugasiš i samim tim, primerom pokažeš i drugima da ne smeju da budu govna, ne bi ništa uradio.

Jbt, jeste li vi svi kolektivno debili pa gledate crno ili belo? Postoji mnogo nijansi između ta dva, i mnogo načina da se ošteti bilo ko, a da to ne podrazumeva ni kraj njegovog poslovanja ni ništa slično.

Kao što rekoh, ovima ne odgovara da izgube 10k/20k/50k što je realno moguće s takvom internet kampanjom i zbog toga i mogu da cvikaju od toga. S druge strane, daleko od toga da bi ih tih 50k ugasilo.

deky_aod

http://vukajlija.com/forum/teme/15936-moram-nekom-da-se-izjadam?strana=2165#post_3608777
Hahahaha kako ga oduvao lik, ispadneš glupander neviđen i još bi da se svetiš onlajn pa hahaha gde ovo ide

ало јазавче, па ти си качио слике рендом рибе да би покушао на сајту да се представиш као неки јебач и продаш причу како си јебо вукајлијашицу која те је вероватно одувала кад се већ хватамо те речи и онлајн освета

Boli kurac srbendu što neko mućka, samo ne moj njega neko da prejebe..e to je negativna reklama.

paz sad u sledećem postu negativnu reklamu.

Brate, kolko deru ovi sa paštetama a najgore smeće stavljaju tu, nego niska cena pakovanja pa nas zajebu.

Pogle cenu na kilo, od 700 do iljadu dinara, e nećeš više za to smeće da me jebeš.
http://www.akcijskaponuda.rs/katalog/5394/proizvodi/106449_crop.jpg
http://www.akcijskaponuda.rs/katalog/5713/proizvodi/110597_crop.jpg

Za te pare kupim 3 kila buta bez kosti i bar znam šta jedem.
http://www.akcijskaponuda.rs/katalog/4501/proizvodi/94771_crop.jpg

Mada, ovo je istina na žalost. Kilo paštete hiljadu dinara a realno niko ne obraća pažnju na to.