Prijava

odlična negativna reklama druže, dobro ću razmisliti kad sledeći put budem žvakao onu belu gnjucu iz kulena

Za te pare kupim 3 kila buta bez kosti i bar znam šta jedem.

40 godina staru crkotinu iz argentine, 1024 puta odmrzavanu i zamrzavanu, punu vode tako da se istini da nema ni pola kad ispečeš xd. Zajebavam se, mada sam stvarno imao utisak da stoji ta priča o crkotinama kad se zajebem pa kupim u ovim supermarketima.

Zato ja jedem samo što sam uzgojim i napravim. Eno, upravo mi u podrumu vuk hekla čarape svinjama, a međed hrani kokoši.

Mada, ovo je istina na žalost. Kilo paštete hiljadu dinara a realno niko ne obraća pažnju na to.

Ako uzmemo za primer da mažeš previše paštete na leba, mala pašteta ti je dovoljna za tipa pet-šest parčića leba. ako leb ima dvadeset parčića, recimo, to znači da su ti za jedan leb otprilike potrebne 3.5 paštete od 100g. Dakle, kilo paštete ode na tri leba.

Tri leba su oko 1.5 kila hrane, i kilo paštete čine zajedno 2.5kg hrane.
Što znači 800 kinti je dva i po kila hrane. Jeftino prilično.

A setimo se, pašteta je hrana za sirotinju, tako da sirotnja razvuče jednu paštetu na deset parčića. Pritom hleb seče dosta deblje. I onda, dobiješ da ti je otprilike 1.5 pašteta dovoljna za jedan leb u tom poretku. Kilo paštete ide na recimo sedam lebova.

Sedam vekni je oko 3.5 kila hrane, plus kilo paštete su 4.5 kila hrane za 1000 kinti.
Pa ti računaj da li je sirotinji pašteta isplativa.

40 godina staru crkotinu iz argentine, 1024 puta odmrzavanu i zamrzavanu, punu vode tako da se istini da nema ni pola kad ispečeš xd. Zajebavam se, mada sam stvarno imao utisak da stoji ta priča o crkotinama kad se zajebem pa kupim u ovim supermarketima.

Vaistinu

A i priča o ceni hrane je toliko sirotinjska da nemam reči.

Čovek ostao bez radnog mesta, vi se raspravljate o paštetama looooool

sirotinja ni ne jede pastetu.gledaju u nju dok jedu suva leba.traje im po par godina.

Сантјаго Коровјов
A i priča o ceni hrane je toliko sirotinjska da nemam reči.

Lol brt, sva sreća pa priča o gramaži paštete nije xd

Lol brt, sva sreća pa priča o gramaži paštete nije xd

Pa upravo to brt

Čovek ostao bez radnog mesta, vi se raspravljate o paštetama looooool

Zabavno je.

Pa tilmo pokrenuo priču o svom poslu, pa ono, da se uključimo.

Još će Stevan biti promoter Zlatiborca na kraju.

Biće isplaćen u kulenima.

More će čitate sitna slovca kad kupujete paštetu da vidite kolko je kilo xd

zato što se plaše vrlog novog sveta gde stevan sa dživdžan stranicom jebe pičke a oni sa svojim veštinama fudbala ne

eh, prijatelji, dobrodošli u moj svet, pa radule zbog tog sveta sedi u skupštini

Hahahaha usro sam se ziv nemojte me internetisati pls

Stvarno sam bio fin u ovoj diskusiji i maksimalno uvazavao sagovornike ali vi ste bre govna nenadosla u usta vas jebem.

proveselimo se svi uz ovu pesmu (osim velikog bleka, on daje otkaze upravo nekim nubarama što postavljaju pitanja mamu im jebem kmetovsku, on je zauzet)

https://www.youtube.com/watch?v=0Yshh2bTOeA

I nije ni istina da ces ostetiti korporaciju neku sa ovim za 10, 20, 50k dinara jer ostetices ih za nula dinara. Ti sto prate te vase stranice su debilcine poput vas sa 0-230 dinara u dzepu i svakako nece ni kupiti nikakav kurac bilo gde osim troslojnog perfeksa i meriks praska, hleb i jogurt mora da se kupi svakako. Znaci ostetices ih za 700 dinara maksimalno ako neko "savestan" bas zaluta tu. To sto bi ti voleo da se vas glas daleko cuje i da neko na vas ne gleda samo kao na neke budaletine.smesno.jpg to je druga prica, realno ste izdrkotina.

Pa to su sad počeli po svim marketima. Fazon, izrazi cenu na 100 grama. Pre par meseci me baba cimala da joj idem u nabavku, još ona išla sa mnom. Ne mož' da joj se objasni da nije kilo slanine 90 dinara nego da je to 100 grama. Ili čvarci fazon, sirotinjska hrana kao i slanina, došli do 800 kinti, a istaknuto kao 80 dinara. Još mi ova kaže kao, vidiš kako je sve jeftino, samo me ti zajebavaš da je sve poskupelo. A to je ovima i taktika da se starohani zajebu, pa da daju pola penzije na kilo slanine i kilo čvaraka.

Edit: tilmova priča o sitnim slovima i pravim cenama xd.