Prijava

dobro pseto ja okačio pjesmu pomirenja a ti uporedo nastavio da izigravaš zajebanog oštrog poznavaoca sveta

U principu kad mi neki fejsbuk klan dživdžan zapreti ja kažem maloj da nastavi saftati kurčinu i ne zainteresujem se uopšte na pretnje jer realno nisu ostvarive u životu kad odrasteš shvatiš to

kad tebi zapreti fejsbuk klan produžiš dnevni boravak na vukajliji sa 11 sati na 13 jer moraš da se ispičkaraš sa njima

Ne gvožđe ja ovde nisam ukupno više od 45 min dnevno to se lako proveri. Reci mi kolko 100 žajkova košta ovih dana?

Pa problem je sto ja ne izigravam nista nego kao znak dobre volje spustim loptu i uljudno te upitam za agrumente koje nemas osim SVIJET IDR NAPRED POGLEDAJTE ISTINI U OCI bezi u kurac bre uzmi pa pogledaj ko je lajkovao te stranice pa realno proceni koji broj knjiga bi prodali tim ljudima. Lepo sam ti rekao da je u pitanju neki kurac tipa guarana pa ajde kao da ih nesto drkas ko ona spika da je unutra sperma od bika ali i tu bi im tolko digo popularnost da bi im skocila prodaja za 400 posto. Svaka popularnost je dobra popularnost danas jbg zao mi je ali tako je a vi sa internet strana ste faktor na 4 sekunde(malo duze ako neko sporije cita) i vec sledeca objava sisate klinke brise vas iz memorije bilo cije

I nije ni istina da ces ostetiti korporaciju neku sa ovim za 10, 20, 50k dinara jer ostetices ih za nula dinara. Ti sto prate te vase stranice su debilcine poput vas sa 0-230 dinara u dzepu i svakako nece ni kupiti nikakav kurac bilo gde osim troslojnog perfeksa i meriks praska, hleb i jogurt mora da se kupi svakako. Znaci ostetices ih za 700 dinara maksimalno ako neko "savestan" bas zaluta tu. To sto bi ti voleo da se vas glas daleko cuje i da neko na vas ne gleda samo kao na neke budaletine.smesno.jpg to je druga prica, realno ste izdrkotina.

Lol, ne lupaj. Pazi ovo, 0-230 kinti. lololo, da se ne zajebavamo.

Ne gvožđe ja ovde nisam ukupno više od 45 min dnevno to se lako proveri. Reci mi kolko 100 žajkova košta ovih dana?

Jeste, samo je zaglavio čačkalicu na f5 na zvezdinoj temi. Nije on na sajtu.

Ma ja bre ne seri i ti terajte se u kurac

Dobra je argeta, da se ne lažemo.

reme brt baci neki film dobar preporuku

Evo necu ako tako kazes

Ovde je pseto u pravu, zamisli da svi klinci od 9 do 11 godina sa dzivdzana prestanu kupovati romane agate kristi sa tezge na sajmu, to bi bio veliki udar na izdavacku kuću.

Nego, i dalje mi presmešno kako je Stevan mrtav ladan pitao onog, koj kurac tolko dana to da radim. Hahahbaabbahaha

Evo necu ako tako kazes

:)

Ovde je pseto u pravu, zamisli da svi klinci od 9 do 11 godina sa dzivdzana prestanu kupovati romane agate kristi sa tezge na sajmu, to bi bio veliki udar na izdavacku kuću.

Brt, na dživdžanu su devedeset posto publike studenti iz unutrašnjosti koji žive na pašteti.
Reci koliko bi pala prodaja.

EDIT: Zaboravio sam da pričamo o knjigama, a ne o pašteti, jebem te živote.

Sve u svemu, dosta "čitalačke" publike koja kupi knjigu na sajmu da bi se slikali i da bi ljudi videli kako oni čitaju. Jer su "inteligentni" studenti i govna u suštini. Ne bi se našlo puno takvih ljudi, ali par budala bi.

EDIT: Zaboravio sam da pričamo o knjigama, a ne o pašteti, jebem te živote.

Ovo je prejako!

Ja redovno posetim sajam i obnovim kolekciju knjiga, prvenstveno iz psihologije

Татјана Ник, Исток Павловић, Беге Фанк и Калина прате страницу. Замолим Калину да не купи сто књига (а могао би да купи и да не осети), па ви израчунајте колико су се зајебали.

nikad čuo za ove osobe