Prijava

Brao Boh, Matijevića se nisam setio. Pravi primer kako je antikampanja go kurac ako si jaka firma.

Znači ladno radnik snimio klip kako matijević mulja govna i crkotine i od toga pravi salame.

I, nikom ništa. Pričalo se mesec dana, sad prođi pored njegovih mesara, krcato sve, ljudi se guraju da kupuju.

Bukvalno. U zadnji metar dana znam 5 ljudi kojima je trebalo 5 kg tipa svežeg mesa i bukvalno svi do 1 su kupili kod Matijevića. Oko 30 godina svi sa pristupom netu i ispratili te snimke
Pa vi vite sad

Сад већи пети пут понављам да нисам ни мислио да ћу направити некакву штету тој фирми, чак нисам ни помињао да бих позивао на бојкот, него да је фора била да се лик исцима бар минимално, што се јесте јесте. Више бих волео да је рекао да ипак дођем да радим, али јебига, бар сам покушао. Могао сам и да наставим са истом причом, да видим који би следећи потез лик направио, али не пада ми на памет да угрожавам жени стални посао.

Али ипак износите овде неке небулозе јебига. Не можеш поредити најк који даје милионе на рекламу, колико имају познатих заштитних лица и колики су бренд и обичну српску издавачку кућу. (Мада, и поред тога што најк није у губитку, неки људи сигурно јесу престали да купују најк кад су сазнали где и како се производе патике, али добро, најк није сигурно у губитку)

Помињете Вучића, а заборављате колико људи гласа за њега јер су приморани, прете им отказом и слично.

То су лоши примери.

Матијевић је већ бољи пример, мада је и Матијевић јак у пичку материну и има га свуда и људи морају да једу нешто, а ту им је често најисплативије.

Даље, говорите да нико са странице не чита књиге, а не видите гомилу студентикња које се свако мало тагују међусобно у коментарима, то су оне рибе што купују смеће романе. Има ту других студената, разних врста, алт риба и ликова, солидан број људи око 30. године, има и неких маторијих, јављали су неки професори и лектори (лоло) и ево одговорно тврдим да књиге више купују џивџани него мазиоци коња звонка богдана!!1

da meni vrabac sa šoljom u ruci kaže izbegavaj knjige ja bih se barem zamislio

Па и треба да се замислиш, пошто би већини људи било јасно да им се обраћа админ, а не фиктивна птица и такође би већини било јасно да админ или птица не говоре да треба избегавати књиге.

Најбољи аргумент вам је то што је питање колико је људи уопште куповало баш код њих књиге или је планирало да купи и колико ће онда од тих људи стварно рећи "е сад баш нећу код њих, него код неких других". Двоје капирам.

Ili da odu i baš kupe kod njega kapiraš

Stevo, pretio si nekom liku fejzbuk stranicom što te najurio za posao od sedam dana.

Zato se zajebavamo.

Što imaš potrebu da se pravdaš i veličaš stranicu, opusti se jbt.

E pa realno u 90% kasapnica smrdi meso kao spaljena lamela, ovi fazoni tipa maksi, idea, dis i sl, užas, kod matijevića zapravo je i malo manje usrano meso (na osnovu onoga šta sam potrefio da uzmem, svežije je bilo nego iz maksija) i dosta jeftinije je.

Ajde realno u pančevu ih plavi dunav šije sve zajedno po posećenosti, mada i oni te životinje gaje na manje od kilometar od petrohemije i rafinerije. Fazon, čim prođeš fabrike tu kreću njihove farme (bar jedan deo, drugi je preko puta vinče, preko dunava direkt, treći u dolovu).

Па занимљиво ми да вам побијам неке тврдње, беспослен сам јебига :Д

беспослен, онај који је без посла

Besposlen si jer si pobijao neke tvrdnje lolo

ко пита, не скита

Aj zajebi to, bar ti nisu rekli kao meni da nisam dovoljno atraktivan i reprezentativan da prodajem računare lolo. I da ti to kaže jebeni šveđanin koji izgleda kao đoša. Iako je tražio radnika zaposlio neku curu koja prevrće očima i ne ume nikoga da uputi šta mu treba. Kaže ''pošaljite nekoga ko zna šta mu treba''.

Ja sam na strani ovog lika sto je nogirao Steca jbg. Ovo njegovo pitanje mi je fazon kao kad zoves ortaka da izadjete a on pita ''a ko sve ide?''. Dodji ako hoces da dodjes, sta te boli kurac...
Tako i stec. Dodji, ako vidis da je bespotrebno da se to nesto radi 2 dana, a ne samo par sati, onda se pobuni. Nisi nikad ni prismrdeo standu tih knjiga i sranja a vec nesto kenjas i mudrujes kao ''pa ne radi se to 2 dana''...

ja sam na strani steca triput ura za njega

hep hep hurej
hep hep hurej
hep hep hurej

Ma to moraš da budeš spreman da ćeš duže raditi od onoga što ti kažu kad se dogovarate uvek. Ako kaže 8 sati dnevno, biće 10 sati, ako kaže klizno radno vreme, ima da te drka ceo dan, svaki dan u nedelji i tako xd.

Brao Boh, Matijevića se nisam setio. Pravi primer kako je antikampanja go kurac ako si jaka firma

Pa odmah sam pomenuo matijevica jebo vas dan cim je gvozden poceo da mi objasnjava kako je internet sve i svja. Mislio sam na one klipove iz fabrike i one budjave salame ili kako vec(ne znam nisam gledao jbg xd)

Stec sta lupas pa time što sam rekao da dživdzani ne čitaju nisam rekao da ovi s konja citaju kakve veze ima. Ne čitaju ni oni svakako

ма то је спрдња, пошто је шоми написао шаренац > татјана ник, али и даље мислим да вам је лоша та претпоставка од 90 хиљада људи нема оних који читају, па статистички је немогуће.

Statistika je kurva brate.