Prijava

Статистика је као буркини.

Покрива све, али показује огледала душе.

па статистички је немогуће.

Može dživdžan ovde. xD

Pa generalno, od tih 90k ljudi koliko njih zna da počinje sajam? Od tih što znaju, koliko će njih da ode na sajam? Od onih što odu koliko će uopšte da vidi memljivi štand tvog krvnog neprijatelja? Pa da kupi knjigu kod njega a ne kod drugog izdavača nekog? E pa od tih proberi one koji će reagovati na tvoj prekor tog mambupa! Mada, ako uzmemo u obzir da što više čitaju => više koriste mozak, onda opet kolika je šansa da će da ih zaobiđu jer su pročitali na dživdžanu da su gowno?

To je isto kao sa tiketom na kladionici, možeš da gledaš iz ugla "što brate, jeste kvota 1024, al to sve realno", a možeš i "treba da pogodim da pobedi domaćin ovde, i da ovde bude 0:0 bar do 28. minuta, i da ovde padnu bar dva gola u prvih 45 minuta, ..."

Nemoj se jediti, al kontam da bi uticalo više na foru da vide negde u gradu reklamu i prokomentarišu eventualno "ene laguna, oni su sjebali dživdžana nešto haha", nego "laguna? BEŽMO ODAVDE ZLOOO, NEĆU KUPIT KODNJI"

Pa generalno, od tih 90k ljudi koliko njih zna da počinje sajam? Od tih što znaju, koliko će njih da ode na sajam? Od onih što odu koliko će uopšte da vidi memljivi štand tvog krvnog neprijatelja? Pa da kupi knjigu kod njega a ne kod drugog izdavača nekog? E pa od tih proberi one koji će reagovati na tvoj prekor tog mambupa! Mada, ako uzmemo u obzir da što više čitaju => više koriste mozak, onda opet kolika je šansa da će da ih zaobiđu jer su pročitali na dživdžanu da su gowno?

Ниси морао све ово да ме питаш, у суштини се слажем са тобом, ево види:
http://vukajlija.com/forum/teme/15936-moram-nekom-da-se-izjadam?strana=2178#post_3610035

И још сам пет пута написао да нисам ни мислио да ћу их оштетити, да ће имати некакве губитке због мене. Било би лепо да неко коначно обрати пажњу и на моје постове :(

Hteo si da vidiš kol'ko će da se brecne! Jbg, to je dobro, zato što se brecnuo i previše lik, sreća što te šutnuo, nemoj da dozvoliš da ti gluplji šefuje! Ne budi rob sistema!

Ovo da ti gluplji šefuje, i rob sistema sam napisao jer sam se setio lika iz rl (logično ne baš preterano pametnog), priča je negde ovakva. (nema preterano veze s temom, al pade mi na pamet)

Jedva završio srednju, na neke "molbe", drug mu nađe kakav takav posao, solidnih fazon 30k za nekog bez trunke škole, i što je još važnije ne zna ništa da radi. Da otkaz iz ovih gore razloga. Epilog:
Ima šalu na stranu, CK gaće 3 para 5 hiljada, 0 dinara u džepu, i ajfon mesečne pretplate preko 4 000. Al mu bar ne šefuje neko ko je gluplji od njega.

Živite u svetu u kom žive ljudi koji čitaju knjige, prate dživdžana i smeju se na rasnijeve postere, studiraju pravni jer su oni inteligentni i ne jedu mesu jer su kuce tako slatke a i zamisli da tebe neko ubije kako bi se osećao tada a a i vi pričate o tome da internet kampanjom ne bi moglo da se nađe deset ljudi koji će "bojkotovati" taj štand, a našli bi nešto što bi možda uzeli na njemu, U suštini, postoje ljudi koji ne nose najk jer su čuli da izrabljuje kineski okot, ali lagano nose adidas i slično. Ste bre vi normalni.

Kažem, jedino ne možeš da ih oštetiš ukoliko sami po sebi ne mogu da prodaju 100 knjiga na sajmu. A mislim da je nebulozno pričati uopšte o tome, ne bi kupovali mesto tamo da ne mogu. U najmanju ruku, pet imbecila možeš da nabediš.

Ono, ljude koji kupuju i čitaju knjige jebeno izmanipuliše jebeni peđa gnjatić, a jedna inteligentna njuška koju po difoltu prati 100 000 da ne može.

Poenta je samo da bi stec trebalo da krene u borbu sa vetrenjačama i izgubi mnogo vremena za tako nešto. A za to ga verujem boli kurac.

i opet, njihovi gubici bi bili bulja, ali ono.

Mi pričamo o mogućnostima interneta i fejsbuka kao medija. Pa jebote, stec može da postane stevčo preko neta ako hoće, i ako je dovoljno zaludan. A ne malo da ošteti neku sitnu izdavačku kuću brt.

Monstrumi iz xyz izdavačke kuće oterali siromašnog dečaka, matematičkog genija koji zna da korenuje i broji pukotine na trotoaru od tačke a do tačke be, i koji drži duhovitu stranicu dživdažn zbori, a pritom je i nagrađivani autor na šaljivom sajtu vukajlija.com koji živi na pašteti u koju matijević trpa ovčija govna jer je pitao zašto moraju da dolaze dva dana kada sve to može lagano da se odradi za jedan dan.

Komentar 1: Nikada više neću kupiti knjigu kod njih
Komentar 2: Dajte žiro račun Stecana.
Komentar 3: Polupaću im izlog
Komentar 4: Kuda ideš Srbijo
Komentar 5: Ko poslednji izađe nek ugasi svetlo
Komentar 6: Je l još nekom tužno što tako pametan decak mora da radi kao konj po sajmu dva dana da bi preziveo
Komentar 7: Vucicu pederu
Komentar 8: Pravda za Steca, Tasovac najgori ministar kulture ikada!

Komentar 5: Ko poslednji izađe nek ugasi svetlo

Сантјаго Коровјов

Hahahahha

EDIT: salim se

ало јазавче, па ти си качио слике рендом рибе да би покушао на сајту да се представиш као неки јебач и продаш причу како си јебо вукајлијашицу која те је вероватно одувала кад се већ хватамо те речи и онлајн освета

Nemaj pojma o čemu pričaš.

deky sakrio tragove, zovi Horejša!!!!

Ja ne znam šta je kopirano, i ko je kome rekao. :(

*odakle je citirano, na to sam mislio

horejšo je lik u seriji, on ne postoji van te serije pa ne može da ga zove jer on ne postoji u našem stvarnom svijetu

MOŽDA U BOSNI HAHAHAHAHHAAHHAA