Prijava

Sve su straže sve su straže
Čiča Draža laže

Sasvim je razumno pohvaliti se svima da si jebo,posebno na vukajliji

Не Рађ, већ се јадам што је у ствари између тог дошао кући и написао овде прошло 15 дана

znači sjedeo si za kompom 15 dana?

jadas se sto je nisi dobro jebo, sto nije svrsila?bitno je da si ti zadovoljan a ako ti bas znaci da zadovoljis devojku onda trazi sitnije devojke one od 160cm za njih ne treba dobar kurac jer imaju malu karlicu

Bogami podosta ti je onda trebalo za ovako mali post. Ja ovo napišem za nepun minut.

A ne.. Poenta je "ja sam jebo,vi mozda niste, ali ja sam jebo"

Bojim se da je Draža zaboravio da spomene neki bitan detalj, kao onomad kad je Mitke uspeo da zaboravi da djevojka nije imala ruke.

Cica draza, cica draza
posle mene sve u vodu pada

jebo majku svoju, mislio sam da me nece zadesiti, pa se nisam mnogo kurebecao oko cele price, ali ali ali cale resio ove godine da uzme slavu o slavljen da si isuse
tako da sutra docekujem popa i segrta mu nekog da mi bacaju po stanu one kurce i jos cu morati da im dam pare jebene nznm da l cu izdrzati msm vrvtno ocu jer sam picka, a i nisam cigan da se pickaram sa popom da ga podjebavam, ali zasto je moralo sve da se desi jebeno, jos ako budem morao da bacam neke molitve jbt ajde kolac da vrtim i to ok svake godine u gostima radim nije frka, prekrstim se, smeskam se i teraj dalje sta koga boli kurac, okupimo se, jedemo itd. al ovo me je sokiralo
jos da bude gore, sva rodbina i prijatelji fazon slave istu slavu, tako da ce u 3 dana ista ekipa samo na razlicitim lokacijama jesti piti i pricati iste trule price ko i svake godine
da ne pricam o troskovima jebenim, znao sam da kosta, ali majku ti ludu jebote kako zasto KAKO, samo onaj kurac za svecu par hiljada bio, opet mi nabijaju pritisak, ali ja se smeskam i sa entuzijazmom prihvatam i planiram sve, ali eto morao je negde ventil :((((((((((

Armine slaviš vidim...

Hahaha što nisi slavio do sada pičko mala?
Nema čirak za sveću
Komunisti jebeni

Što brišeš postove kako nisam pročitao?

zato sto mi deda bio komunista

Takvima bih naplaćivao 100 evra

Meni pop osvešta vodicu i gajbu za 90 sekundi i manje

brisem jer sam utripovao da si odgovorio posle 10sek, a proslo 2min pa nije imalo smisla jbg

a deda je bio i sad je, ziv je fala bogu, stara skola i veliki gospodin i radnik, ceo zivot teski fizicki poslovi, skucio se, velika porodica i samo je za to radio, boleo ga je kurac za sve drugo, radi prezivljavaj da bi svojima obezbedio bolji zivot i u tome je uspeo i dan danas kad svi postimo na badnje vece i onaj drugi dan njega boli kurac dodje jede mesa, udrobi u mleko terajte se bre u kurac svi fazon od mene neizmerno postovanje deda

a mojima se sad digao kurac da to rade boga pitaj zasto, uglavnom je razlog pa lepo je slava da se slavi

sta sad jbg prihvatam necu biti sisa, pa kad budem svoj covek u svojoj kuci nek odredjujem da l ce da se slavi ili ne, a sada boze budi s nama mozda neki tiketi krenu, eno nikolas mlati ovih dana ljuto