Prijava

Moraš dići neku galamu zbog ovoga, inače postoji šansa da ćeš diplomski morati na šiptarskom da napišeš

jebeni crnogorski antisrpski separatisti, gori od hrvata sig

hrvati uopste nisu losi.jebu nas onoliko koliko im mi damo,a dajemo im.i mi bi njih da mozemo.
ustvari,losi su.u istoj meri koliko smo i mi.

Srbija bi trebala da uzvrati kontra merama prema crnogorskim državljanima na srpskoj sisi, mislim u nekoj hipotetičkoj viziji gde je Srbija ozbiljna država

Nemoj da te išamaram, biće samo PAP PAP PAP i gotov si!

koga ces ti da samaras bednice

I tebe, ako budeš nevaljao

box posalji mi ip adresu od ove budale kao za onog lika prosli put, nemam zivaca da se raspravljam

ovde nedostaje konstruktivan dijalog, argumentovana rasprava i uvažavanje sagovornika jer samo tako se postiže zdrav i koristan diskurs iz koga svi izađu kao pobednici

SokOdZove ovde nedostaje konstruktivan dijalog, argumentovana rasprava i uvažavanje sagovornika jer samo tako se postiže zdrav i koristan diskurs iz koga svi izađu kao pobednici
Svaka čast, suština.

Sokodzove mame ti ga nabijem u picke

Teča! T. Tečanović?

Rađ ima pravo, diž galamu.
Ovo me podsjeti na onaj vic, kad su u Podgorici radili istraživanje "Zašto vam smeta prisustvo Srba u CG?" pa je devedes sedam posto ispitanika pitalo "Kome bre ja smetam?"

zasto je zatvorena tema sudar titana?kome to smeta ono sto mi pisemo?sto se vojske i policije tice, svi oni su glasali za vucica pa sad po sistemu usluga za uslugu ocekuju vece plate.kao sto su svi iz onog sela glasali za vucica pa sad traze da im se napravi put.ako su vojska i policija nezadovoljni platama onda neka promene posao,vucic je otvorio 130 hiljada radnih mesta, posla ima ko hoce da radi kazu naprednjaci, samo kukaju neradnici i propaliteti dakle gospodo ako vam je mala plata od 300-400e onda jednostavno nadjite bolji posao

ja i ti smo ostavili post u isto vreme, pa se sama zaključala, a moderatori standardno ne rade svoj posao...

Neka obriše labo svoj post, njegov je besmisleniji.

Mada smo i ovaj radjardov naslov videli juče-prekjuče... Obrišite oba za svaki slučaj xd