Prijava

usput obrišite i kompletan aleksandarkg nalog, videli smo ga sasvim dovoljan broj puta na forumu...

или га продај

Kad bi prodao i drugi nalog nekome, ja bih te stavio za kralja vukajlije, života mi

реално, најбољи потез у историји сајта

Za koliko se sad prodaju nalozi? I da li je važno recimo ko ima koliko definicija, kakvu reputaciju ima na forumu?

pojma nemam, brate, al ako šta čuješ, javi da izvaljam ovaj svoj nalog

imam još jedan inkognito dupli sa deset odabranih, mogao bi i on da ide na doboš

Pu pičke prodane!

Kad sam prodavao nalog bonus je bio što sam imao boju na četu ahaahahh

I onda kad sam s remcem sredio promenu imena, to je donelo još više novaca

počelo je

bio sam pola sata u kotežu i izujedali me komarci

zasto je zatvorena tema sudar titana?

Zato što su se sudarili, ofkors.
Sad su posljedice na redu.

Od juče u 16h do sad sam spržio 5 pakli ja sam bolestan

U jbt, Deki, ko te nasikiro

Moja zena nije normalna krsta mi, zove me sad kaze zovu ovi kuriri jesi kod kuce da uzmes paket reko jesam kaze pare su ti tu i tu reko aj bezi da trazim ne mogu capare da nadjem a ne nesto drugo platicu ja jbt i izadjem daje mi brat kurir kutiju ja reko kolko brt kaze 14100. Gledam jel me jebe lik on ponavlja. Cekam sad da dodje zena da otvori ovo da joj jebem mater eto

Majmune plati tu šminku pa gađao si Zvezdu jače

Ljubav je slepa brate moj!

Cekam sad da dodje zena da otvori ovo da joj jebem mater eto

Đe ćeš mater, pored nje žive?

Ma ok je sve, izvukla se ovaj put, nije totalnu glupost porucila (samo blagu glupost haha)

Nego nije u tome stvar, kako bre postom porucis tako nesto skuplje od 1000 dinara, ja dok ne odem i sam uzmem nesto i ne pipnem ga boga nema da platim a postom mislim da nikad nista nisam porucio

Ja sam dvd za kola naručio najskuplje. Sve ok bilo
To je neki max

Ma vazi sto bi isao u suboticu fazon po mobilni. Vidim lik ima 240 pozitivnih ocena, 0 negativnih. Narucim, sutra dodje. 180 dinara.