Prijava

Ne moze da se deaktivira nalog

вов Маестро Херкул Поаро сте

Prepade me mače, ovde u selu sam došo na slavu, ono se oteglo zadnje nogice ukočilo vuče se, mauče tužno. Tele ga prignječilo izgleda. Meni suze i muka mi. Posle sat vremena se razmrdalo, ide mali ćopka al ide, kad ga vido opet mi se priplaka od radosti.
A lep je ko plišana lutka i umiljat, isprepado sam se skroz.

Moj mačak bio bezobrazan veceras, ujedao me i ogrebo me, i ja ga frknem 20 metara u dalj u travu neku, on jaukne kad se docekao. :( mislim da nikad sebi ovo necu oprostiti, iako smo se izmirili malopre, doneo sam mu mesa u znak izvinjenja, pomazili smo se lepo bez ujedanja i grebanja :’((((

Gledam neku emisiju na RTS-u pre par dana. Ceda, lazanski i onaj Toma Fila. I sad naravno Cedina prica Srbi su olos i krivi za sve, Lazanski bi trebao da bude na strani istine, a Fila nesto izmedju kao covek sa cinjenicama... I sad Ceda terorise, a Lazanski cim krene nesto da kaze kao pravi se glup zamuckuje nesto, zbunjen je, upada mu ceda u rec upada voditeljka upada Fila sa najglupljim mogucim izjavama, i tako gledas emisiju i skontas da te jebu u zdrav mozak i da pokusavaju da ubede celu Srbiju kako godinama zivi u zabludi, da smo mi jedini ubjali kako smo svi do jednog krivi zbog toga i ta sranja, i naravno za ubijene Srbe i proterane ne treba traziti pravdu, jer jebiga ne znam ni ja sta je bila fora tipa mi smo ubijali i proterivali vise pa to sto su oni radili se brise... Ako se ovako nastavi proizvesce jedno 5 miliona sizofrenicara

Potpuna sloboda govora je golo mudo, svakog ko javno govori protiv svoje države u međudržavnim pitanjima treba baciti na robiju što se mene tiče

znači, dopušteno ti je da kenjaš po vlasti, po školstvu, po zdravstvu, bilo kom internom problemu, al ako se dotakneš rata u bosni ili kosova na tv frekvenciji i ne braniš sopstvenu državu po svaku cenu, odma na čuku da drobiš kamen i beres grožđe, ili da te isporuče u Kukeš i Gornju Maoču bespovratno

Ugledajmo se na hrvate i njihovu jasenovačku negirajuću propagandu

@ radjard mozes ti da gulis po sarkazmu kolko oces, ali Hrvatska, Madjarska, Albanija, Bugarska moguce i jos neke zemlje iz okruzenja imaju dugorocnu strategiju stvaranje povoljnih "sansi" za sebe. Zasto mi ne bi imali pravo na isto?

Brate, nemoj me jebati, ozbiljno sam napisao to iznad

Brate, nemoj me jebati, ozbiljno sam napisao to iznad

Jebiga Rađe, mnogo si se zajebavao i sad te niko ne shvata ozbiljno.

Istina, imam potpuno suprotan problem u odnosu na autora Dionizija, njega iz nekog razloga svi shvataju ozbiljno

Odsad dodajem ne zajebavam se ispod pojedinih postova

Izvini sto te nisam shvatio ozbiljno, previse nam se poklapaju misljenja na toj temi pa sam pomislio da me turiras

nemam skim izaći pive popit

Niš. Možda previše očekujem od ljudi

Ima jedna fina decija igraonica u Nisu gde mozes zablejati uz pivo, raspitaj se