Prijava

Ja kad bih dobio tih 5 minuta... Volio bih da sam tako mocna i inteligentna osoba koja bi za 5 min uspjela smisliti neku vrstu igrice ili takmicenja za cijelu planetu, neki vid zagonetke... Al ne neku obicnu zagonetku nego takvu da svaki covjek digne ruku na svakoga. Da svi izmedju sebe pocnu da se ubijaju i kolju, da krvare... Vjerovatno bih i ja nestao u tom pokolju, mozda bi nestali svi ljudi na planeti. U svakom slucaju svima bi bilo dobro. Mrtvima bi bilo dobro jer su mrtvi, a zivima jer nema mrtvih. Svako bi ubio onog ko mu neodgovara, svaki clan porodice bi osvetio svog clana. Vladala bi privremena anarhija. Svijet bi tako dobio novu sansu i mogao da nastavi zapoceto. A na kraju svi bi bili srecni i zadovoljni. Nisam fasista, nego realista. Svijet sa 7 milijardi stanovnika koliko ce biti u februaru ne moe daleko da dogura, a svi znamo za proracun da ja 4.2 milijarde optimalna velicina stanovnista za prosperotet ove planete. Makijaveli: Cilj opravdava sredstva!

Прво, шинуо бих једну ракију јер је увек имам у јакни (шљокара сам). Штавише, жртвовао бих 20 секунди од тих 5 минута зарад раџе. Затим, онако рифрешован бих стао пред људе, погледао их онако летимице својим рибљим (полулудачким) погледом и сложио снобовску фацу. То је што се морфологије тиче. Људима бих рекао:
''Људи, живот има пуно дивних, дражесних, сјајних ствари, али у неком генералном смислу уме бити врло хладан и суров. Шта нам то поручује? Да у животу морамо бити што хладнији и трезвенији јер је то једини начин да икада/икако стигнемо до тих лепих ствари који живот свакако нуди. Без муке нема науке, без рибизли чоколадице, без 'леба мотике, без трња звезда. Прогутати кнедлу? Може вредети.

И још нешто - дигни белу заставицу и схвати то као своју победу. ''

hahaha Javio pobedio!
Vec zamisljam onako smorenu facu, jedan reflektor u lice...svuda tama i iznova i iznova "neveruj politicarima"
:DD
e ja jos razmisljam o tome.

U takvom poduhvatu, treba misliti na gomilu stvari.
Na prosečnu svest kao i na količinu uticaja podsvesti. Rekla bih konkretno šta, ali ne bih da se razotkriju moje masonske strasti :)
Treba misliti i na to ko vas sluša. Dakle, svi. Osim gluvonemih. :p A, svi su različiti. Naći sredinu. Stvar je vrlo jednostavna, ali je čovek sklon komplikovanju.
Može i na primer ovakva neka varijanta. Obratiti pažnju na hijerarhiju. Dopiranje do vrha je posredno dopiranje do dna? Ili obrnuto?

"Ja kad bih dobio tih 5 minuta... Volio bih da sam tako mocna i inteligentna osoba koja bi za 5 min uspjela smisliti neku vrstu igrice ili takmicenja za cijelu planetu, neki vid zagonetke... Al ne neku obicnu zagonetku nego takvu da svaki covjek digne ruku na svakoga. Da svi izmedju sebe pocnu da se ubijaju i kolju, da krvare... Vjerovatno bih i ja nestao u tom pokolju, mozda bi nestali svi ljudi na planeti. U svakom slucaju svima bi bilo dobro. Mrtvima bi bilo dobro jer su mrtvi, a zivima jer nema mrtvih. Svako bi ubio onog ko mu neodgovara, svaki clan porodice bi osvetio svog clana. Vladala bi privremena anarhija. Svijet bi tako dobio novu sansu i mogao da nastavi zapoceto. A na kraju svi bi bili srecni i zadovoljni. Nisam fasista, nego realista. Svijet sa 7 milijardi stanovnika koliko ce biti u februaru ne moe daleko da dogura, a svi znamo za proracun da ja 4.2 milijarde optimalna velicina stanovnista za prosperotet ove planete. Makijaveli: Cilj opravdava sredstva!" U jebote, neko ko ima ideja kao ja. Lepo smišljeno. Samo, ko će to sve da čisti kasnije? :)

Pederi vladaju svetom i ne, ne mislim na homiće, hajmo ih rušit'!!!!.
i to bih ponavljala dok me ne bi odvukli s govornice, mislim da me ne bi pustili svih pet minuta, obezbeđenje bi došlo ranije.

Pederi vladaju svetom i ne, ne mislim na homiće, hajmo ih rušit'!!!!.

аурора, с' то мислила на ово, ил' сам се истриповао? :)
http://www.youtube.com/watch?v=bLTlZ2Xgkuw

mislim, kad bih bio vladar sveta...

Znači, niko na vukajliji više ne razmišlja :)

NA Moj govor:
Zemljani, dobro vece (na 7 razlicitih jezika naravno). Ja sam covek buducnosti. U sledecih 100 godina poginuce milioni, a rodice se milijarde. Nece biti gladnih i zednih svi ce mo se hraniti vestackom hranom iz epruvete. Nece biti bolesnih, nasi fetusi ce nositi antitela za sve poznate bolesti. Racunari ce biti u nasim telima. Zivecemo i do 150 godina. Nepoznata prostranstva univerzuma postace nase dvoriste. Svi cemo biti kao jedan, jedan um milijarde tela, jedna univerzalna inteligencija za celo covecanstvo, jedan um da vlada svime. Covecanstvo ce postati jedan viseceliski organizam, svi ce misliti kao jedan , svi raditi kao jedan, bez emocija, bez reci, bez bilo kakve komunikacije. Postojace samo jedan cilj, preziveti! I kad ova planeta postane nedovoljna ova dzinovska ameba prozdrace tako i drugu, trecu. Ovaj organizam ce biti rasprostranjen citavom galaksijom, ali to je samo jedan um sa kvadrilion tela, jedan organizam sa kvadrilion ekstremiteta.Covek kao individua vise ne postoji, nema vise muzike, slika, knjizevnosti, samo podatci, i samo jedna misao PREZIVETI.
I zato radujte se Zemljani i uzivajte u svojim zivotima, ratujte, kradite, vodite ljubav, jedite, pijte, pisite romane, pesme, muziku, gradite gradove, mostove, puteve, putujte, igrajte, vladajte, radite kako vam je volja kao sto ste i do sad radili, budite ljudi nemojte nista menjati. Budete originalni, budite isti kao i svi ostali, uzivajte u svojoj individualnosti prozivite svoje zivote i na kraju spokojno umrite jer to je poslednja ljudska stvar koju mozete uraditi. Jer uskoro sve ce to otici u zaborav.

naravno ultra skracena verzija,