Prijava

Eh. Kapiram da sam u top 3 turčina na ovom sajtu pa da kažem koju jbg, ako već nisam.
Ceo život duvanim samo jake pljuge, gotovo one najjače. Slabe mi se lepe za grlo nekako i kašljem kao štajerski konj. Probao sam jbg.
Najdobrija pljuga koju sam probao je Marlboro meki ali 100s, da postoji. Sa plavom markicom nekom, izbosne mi neko doneo davno, davno. Rajska cigareta, jedva čekaš da ugasiš jednu da bi zapalio drugu. Melem za pluća. Žitan sam onaj npr što je napucan da je prejak pušio ko Tač, ništa spec. Drina bez filtera me iznenadila čistoćom duvana npr, a jaka je propisno. Izbegavam da zapalim bilo koju cigaretu osim one na koju sam navikao opet posle kašljem, odbijam kad me neko ponudi zbog toga.
Od osmog razreda teram aktivno jbg, sad mi je 27, a za sve to vreme ako sam 5,6 vrsta duvanio. Palmalom sam počeo, onim dojanim starim crveno gore i dole na kutiji belo na sredini i plava slova. Dobra cigara dok je postojala. Kad je nestalo prešao na Winston, crveni tvrdi dugo, dugo terao isto dok mu nisu oborili ivicu na kutiji i usrali se u kvalitet. Onda prešao na meki Marlboro i pušio fazon 5,6 dina dok se nisam razboelo jednom i nisam mogao da spavam 7 dana zbog kašlja. Istripujem slabije cigare i ajd kao Tač ću da pušim. Duvanio godinu dana možda po 4 kutije dnevno nekad i 5, gori ko slama jebo ga Bog i onda i njemu promene paklicu i kvalitet, prestao da bude crn, postao teget i kurac i batalim ga. Vratim se crvenom mekom i evo me ovde sada. Da, kad ga nema ili mi zafale pare nekad kad idem izkafane kupim Vajsroj crveno beli meki. Za toliko male pare iznenađujuće dobra i nadasve jaka cigareta.
Pozdrav svim čitaocima Brava i naravno onima koji me poznaju.

Da dodam još da mi je i dalje jedna od omiljenih cigara Parlament Carat 7, al mi ide na kurac što ima na svakoj desetoj trafici, pa sam se smorio, i prestao da kupujem. A ima i jebačku paklicu
http://www.smokersworld.info/wp-content/uploads/2013/07/23.jpg

Kako parlament lepi, ja zapalio davno pola filtera pojeo dok nisam ugasio pljugu...

malboro tač pušim u poslednje vrijeme, nekome su gej, meni odgovaraju skroz, imaju neki čudan miris, ukus što li, i to mi je kul

I da, mora se kapa skinuti pljosnatom Rotmansu i Danhilu takođe pljosnatom koje je baba iz Njemačke donosila pre 10 godina Bog da jom dušu prosti

meni definitivno najbolja pljuga dzordz karelija ak nema ih svugde, kamel isto jebe kao i ld crveni dugi verovali ili ne. pljuga jebe kolko je dobra, krdza bas al kida kolko je jak i na neki nacin kvalitetan jbg.

jel pušo neko ovo' inače ne mirišem bele filtere al ovaj sam obožavao, samo se jako teško nalazio kapiram da ga više nema:
http://www.ltcigarettes.com/photos/00014665.jpg

da mu jebes mater i cigarama, zlo najgore...
krenu sa lordom, mi klinci otisli na more u bungalove, poceli da purnjamo ko besni. onda sarajevska, pa bond. tad je bio izasao klasik, svi kao presli na klasik, ja ostao veran bondu. e posle nam donosio neki vozac iz turske meki malboro 100s, kvlt. onda laki, stvarno je bila pljuga. pa LM crveni. e onda odem preko, neke marke nikad cuo, sve pljuge ista cena, aj malboro. kasljo sam ko magarac, predjem da motam duvan drum, prvo oridjiji pa onaj nebo plavi. onda dodjem kuci i smaralo me da motam posto smo pili dosta pa sa pljugao davidof beli, i tako ostalo dugo. pre 3-4 meseca posle jos jednog neuspelog bataljivanja, vratim se na duvan, motam sa onim tankim filtercicima rucno, varkam se, al chadim jbg... pozz

drugar motač? ako motalica je za pićke samo ruke... virdžiniju sam obožavao, prelep duvan, kad jednom nije bilo na trafici, reko daj taj neki domingo plavi I pušim ga od tada, mnogo ekonomičnije a i do jaja je kad se navikneš malo
http://www.zla-zla.com/hr/zlashtek/sites/default/files/imagecache/product_full/14608.jpg

Šta je fora sa Camelom sad, oborili cenu na 200 kinti svugde, valja li čemu?

Za dvesta đunti, kamilica je više nego dobra pljuga.

Камел је пре био мени до јаја пљуга а сад на пола цигаре ми се пегла. А плави камел кад запалиш сад мирише на неке кајсије, јебеш то.

Realno, Marlboro crveni najjača cigara, ostalo sve kurac

Hercegovački je bez premca.

Marlboro red najbolja pljuga, i Gold mi je super, ali nije kao red. LM crveni od 250 dinara najveće govno. Lucky Folw narandžasti mi se sviđa dosta, Marlboro flavour plus i touch mi takođe dobre leže. Sve ostale mogu da pušim i podnošljive su, ali LM crveni, nikako... Ne znam što.