Prijava

Реко' да чујемо најбоље испале вас/ваших другова итд...

Испала?
Шта је то?

to je kada osoba zenskog pola nije videla da su otvorena vrata od busa i onda je ispala.

Аааааааааааа. То :)

Не знам, чуо од друга, па реко' да поставим тему, јбг. можда неко зна...

Mene je jedna mala muvala ono bla bla, i bio je 13.o2. i ono kaže mi IMAŠ LI TI SA KIM OVAJ DAN SJUTRA DA PROSLAVIŠ bla bla, i ja se ponadao ono, rekoh, pala je, i ja kažem nešto u smislu PA VOLIO BIH SA TOBOM, a ona mi odgovara NISI TI MOJ TIP :)

Znači stvarno sam se presmijao, iskreno, ono, vrh.. Jeste me navlačila cijelu noć, ali me bar zajebala.... Htio sam da joj pružim ruku :)

Svasta, pa sve su to ispale nasih drugova, nijedna nije nasa. Malo da preberem po glavi, pa cu da izmozgam sta se sve desilo jednom mom drugu.

Највеће које су испале при мувању су биле јаааке петице, код једне дропље из медицинске. Испале, бокте, брадавице си мог'о да видиш.

Највеће које су испале при мувању су биле јаааке петице, код једне дропље из медицинске. Испале, бокте, брадавице си мог'о да видиш.

svi ti se kolektivno divimo

Ја се у задње вријеме телим од алкохола кад изађем и завршим у кафићу у главном поред ружњикавих цура, да не кажем гробова. Кад почне да 'вата музика и направи се штимунг ја почнем да се дрпам руком совим рибама. Двије су различите. И ај сад ти мени објасни што се дрпамо за руке? Ај да је макар дупе. Него, дрпају оне, стискају руку (не у исто вријеме, различите ноћи су у питању), и јеби га, онако пјан не бираш, а и кажу ми другови да у бирача нема јебача, те ја пробај, те курац испуши. Неће ме ни гроб. Ај што ме неће, него ми издрпа руку. И ништа.

А друг је једном пришао цури на неком концерту с причом:
-"Ћао, како се зовеш."
-"Ћао. Ева."
-"Ево, могу ли да будем твој Адам?"
Прича нема хепи енд колико се сјећам.

Ја је питао "Ош ти га набијем" а она као нешто "Па не.."......

ЕДИТ: А сад сам видео и онај постер :)))) исте животне приче....

ja sad samo pitam, OĆEŠ LI DA TE UBODEM JA, to mi je muvanje

e ajde pali...zvacu te kad otopli...

Pa ovako,scena je sledeća:
Prilazim djevojci i počinjem sa šarmiranjem koje je mnoge lezbejke vratilo na pravi put, nakon 5 minuta nenadjebive spike mala ključa i kreće joj para iz ušiju a onda,......, e onda mi ispalo stakleno oko iz očne duplje.
Bila je to moja najveća ispala.

ЈА ЈЕБЕМ!

Jedna jako glupa: odete u samoposlugu i daš mu/joj korpu, zatim izađeš. Možda i shvati da je popio/la korpu.

Prilazim djevojci i počinjem sa šarmiranjem koje je mnoge lezbejke vratilo na pravi put

Hhahahaha, pobedio!

ЈА НАБИЈАМ!

Ispala mog ex najboljeg priajtelja.

Naletesmo na najružniju devojku koju smo do sada videli, što je najgore još je i utripovana, inače nikada ne bih za žensko rekao da je ružna sem tada. Dakle 10 od 10 u ružnoći.

I on nju nađe baš da startuje.

Priđe i kaže - Ej, ćao.. Ona se okrene ka njemu i onako napravi onaj pogled anti-šmekersko šemekrski i kaže - PFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF. I samo ode.

Ekipa patos.