Prijava

На овој теми пишите о вестима (ТВ/радио/интернет) које су вас натерале да праснете у смех или да се фејспалмујете.

----------

Малопре на Б92 јавили како је на споменику Шабана Бајрамовића освануо кукасти крст. Поменули су и како је пре извесног времена освануло и име ''америчког састава Slayer''.

ЉОЉ

То је наводно много забринуло власти. Сматра се да фашизам узима маха.

А нико не помену како су се то заправо рошави металци зајебавали кад су се испонапијали.

Dugovi iz razreda su izbacili drugaricu kroz prozor.
Sramota me u njihovo ime.

Artemije i nova crkva...ako mu ne vrate Raško-Prizrensku eparhiju ima da napravi novu crkvu..naviklo to...

Dugovi iz razreda su izbacili drugaricu kroz prozor.
Sramota me u njihovo ime.

Интересантно је како су у мојој основној школи стварно избацивали људе кроз прозор, али никад нисмо доспели на Дневник. Шта лије посреди? 8-)

Prilog na B92 o kontra magnetizmu(bar su tu pojavu tako nazvali) zabeleženom u nekom pičkovcu kod Djavolje varoši. Sve ide uzbrdo!

Frenky to ima na jutjubu...davno postavljeno...el skoro bilo na B92?

Е, дајте линк за тај контрамагнетизам. :))

Bio na RTS-u neki naš "putopis" sa Rodosa, sa pričom o velikoj tvrđavi Templara, koji su bili vitezovi svetog Džona.

Ajde što je čovek pobrkao Templare i Hospitalce, ali kako je moguće da nije čuo za svetog Jovana?

Ma jok, bilo još letos! Čak sam hteo da odem da se lično uverim, ali nisam. Mada i dalje imam želju.

ahahahaha sta su ovi pusili pre emisije

Džimi, oni se niju zajebavali, hteli da je ubiju ili tako nešto :)

Bila je moja tetka u Đavoljoj varoši. Oduševljena je.

Све се то повезује са енергетском силом...

Džimi, oni se niju zajebavali, hteli da je ubiju ili tako nešto :)

У, онда су се изјебали тотално. Бацали је са првог спрата...
Требало је из сутерена да је баце. :)

Ali ne sa bilo kojom energetskom silom, već sa silom 42. paralele. :D

Izgleda da je u pitanju ovo: http://en.wikipedia.org/wiki/Gravity_hill

Pročitala sam negde da korisnici ajfona imaju bolje seksualne odnose od korisnika običnih mobilnih telefona. E to je glupost.

Тај контрамагнетизам... то к'о оно на Олимпу... вода тече уз брдо.

Izgleda da je u pitanju ovo: http://en.wikipedia.org/wiki/Gravity_hill

A i uvršteno je na listu.

nazalost je sve osim treceg dnevnika na tv ljolj ifejspalm...
treci dnevnik sam poceo da pratim...kazu mi najbitnije stvari...majpopunjeniji su kulturom...nebitno dal me interesuje balet ili koncert kolibrija...oni ih spomenu...spomenu rome i njihove probleme..invalide i gluvoneme...i sve stvari koje se ne spominju tokom celog dana...

Ja ne znam šta vam znače ovi izrazi ali ako je nešto u vidu sablažnjavanja pre dva dana emisija na B92 o spasavanju američkog pilota, citat od divljih, razularenih paravojnih srpskih formacija koje su išle ne da ga zarobe nego ubiju.
I da, da ne cit.potpisujem ovo musssasheovo(a jebote ja ti nika čoveče)