Prijava

Ovako...
Lost (Izgubljeni) je jedna od mojih omiljenih serija, svidele su mi se vec prve epizode koje su emitovali kod nas na Pinku u strahovitom razmaku od nedelju dana...u jednom trenutku sam prestao da pratim, ali sam se zakleo da cu prvom prilikom da skupim sve sezone i odgledam odjednom. To sam i uradio ove godine, i serija me je odusevila. Prica je kvalitetna, originalna. Glumci su takodje sjajni (mozda zato jer su pojedini likovi napisani naknadno, prilagodjeni glumcima koji ih tumace).

Interesuje me vase licno misljenje o seriji, ako ste je gledali, naravno...
Sta vam se svidja, a sta ne?
Omiljeni lik(ovi)?
Najjaci trenuci u seriji?
Dobrodosli su svi komentari vezani za ovu, po meni, natprosecnu seriju...:)

Gledao, nisam imao pojma šta se dešava do kraja... A kraj su žešće sjebali... Extra je serija, ali nema baš neki smisao...

Ok. Koji ti se od likova i trenutaka u seriji najvise svideo?

Ja nisam gledao al cu odgledati cuo sam da je dobra trenutno gledam breaking bad serija je do jaja

По мом мишљењу усрали су са оним путовањем кроз време (иако, на крају серије објасне како је то све могуће на Острву). Мени лично, крај је одличан. Серија је пуна неких кратких причица у себи које су невезане толико за радњу, али веома занимљиве (некад и поучне). Такође, занимљиве су ми трансформације појединих ликова кроз серију.

Prva sezona je dobra al posle nema veze s mozgom ne volim ja te fles bekove i psiho tripove da covek ne zna ko je ko.

Kroz većinu serije mi je omiljeni bio Džek... Ali pred kraj Sojer... Počeo je puno da me podseća na mene... A od žena Kloi... Dok je još bila normalna... kasnije Kejt...

а мени некако баш готивно било то што једва капираш шта је ко :) http://vukajlija.com/izgubljeni/171198

Серија је била кул у почетку. Гледао сам сам почетак серије, кад се руши авион, кад се они труде да преживе, па кад њихови приватни животи улазе у причу и то. Уживиш се, па и сам почнеш да размишљаш како би ти реаговао у тој ситуацији. Гледао сам тако почетак серије до тренутка када су Американци, који никад не знају кад треба да заврше серију, проширили причу толико да све постане просеравање. Час су у граду, час на острву, час овамо, час онамо... Серија је постала превише нереална за мој укус.

Исто су урадили са "Prison Break" - Први серијал је био фантастичан, други и некако, али је све после тога постало издркавање чији је једини циљ зарада кинте...

Benjamin Linus - možda najjači lik, a ni Jacob nije za bacanje, zapravo u svakom trenutku imamo drugog junaka. Dnevno sam gledao po desetak epizoda, koliko je zanimljivo. Ali na kraju su sve sjebali.

Гледао сам прве две сезоне, додуше доста нередовно. Али серија је ОДЛИЧНА (5+).
Највише волим Лока.
И оне Корејанце.
И дебелог Харлија који за шест година проведених на пустом острву није смршао ни грам. ;)

А најбоља епизода је она која кад неки двоје-троје су направили шему да прошверцују неке дијаманте у авиону, па кад се авион срушио сад покушавају да пронађу дијаманте - тако нешто, не сећам се... Углавном, крај епизоде је прекул, кад сви мисле да су мртви и закопају их, а заправо су били живи, само потпуно паралисани од уједа паука.

(Можда некад у будућности решим да одгледам све епизоде.)

A kraj je glup za medalju.

И дебелог Харлија који за шест година проведених на пустом острву није смршао ни грам. ;)

Proveo je on MNOOOOOGOOO više od 6 godina na ostrvu... Samo pogledaj do kraja... :)

А најбоља епизода је она која кад неки двоје-троје су направили шему да прошверцују неке дијаманте у авиону, па кад се авион срушио сад покушавају да пронађу дијаманте - тако нешто, не сећам се... Углавном, крај епизоде је прекул, кад сви мисле да су мртви и закопају их, а заправо су били живи, само потпуно паралисани од уједа паука.

Ja se još sećam koliko sam se naježio na toj sceni kada ih zakopavaju... Ona otvara oči u trenutku kada zemlja pada na nju...

http://vukajlija.com/posteri/kazem-vam-ja-moji-sle-23526.jpg?1283276895

Najbolja serija ikada.

Nemojte posmatrati povrsno seriju i postavljati pitanja zasto Hugo nije skinuo ni gram? Na kraju ima tu i par objasnjenja za to.

Holivud je u debeloj krizi i zajebali su se sto su zavrsili seriju. Proci ce mnogo vremena dok dobiju scenario za seriju koja bi bila ravna Lostu.

Zao mi je sto je lost-serbia.com potpuno mrtav, ali tako je to kada se serija zavrsi.

(Можда некад у будућности решим да одгледам све епизоде.)

OBAVEZNO POGLEDAJ, dosta si propustio, moraš nadoknaditi!

a takođe stoji i ovo:

A kraj je glup za medalju.

U prvoj sezoni (ako se dobro sjecam) par ljudi ubija neko misteriozno cudo. Sve kontam, jebiga luda serija, mozda je neki dinosaurus, kurac-palac. Pusto ostrvo, pa 'ajde imaju dinosaurusa :) Kad ono, ne lezi vraze, CRNI OBLAK ubija narod?! E da im jebem mamu, vec tad su usrali. Kasnije neko na dugmence premjesti ostrvo... Jeb'o to.

Bez par tih nekih tripova, serija je stvarno bila odlicna.

U prvoj sezoni (ako se dobro sjecam) par ljudi ubija neko misteriozno cudo. Sve kontam, jebiga luda serija, mozda je neki dinosaurus, kurac-palac.

Ovo nije tacno, ubili su belog medveda i nista vise. Isuvise bukvalisticki si gledao seriju. Sve te stvari treba gledati kao adekvatne simbole necega. Na kraju to je SF, gledao si i Avatar pa se nisi bunio.

Ovo nije tacno, ubili su belog medveda i nista vise. Isuvise bukvalisticki si gledao seriju. Sve te stvari treba gledati kao adekvatne simbole necega.

ja sam skontao da je rekao ispravno, tj. da ljudi stradaju od strane nekog čuda

Serija je najbolja svih vremena mozda.