Prijava

Štas očekivao, andergraund?

Који крш од рибе.

Како заборависте овог мандова:

https://www.youtube.com/watch?v=HHiPBzWhCnM

ne vidim sta je tu za blam.

ASTA LUEGO TO ZNACI VIDIMO SE

https://www.youtube.com/watch?v=zDucvQYlWj4

mi definitivno treba da obrnemo neko kolce pre svake tekme, bora dugic i kemis odsviraju himnu gg nemate sanse

medjunarodni dan fizioterapeuta? jel moze da se uvede medjunarodni dan mog levog jajeta, posto izgleda da samo ono nema svoj dan

Novozelanđani su carevi, haka je do jaja, a ti si nemač pojma. Mogu komotno u temu "pobeda jebena".

Слепи Ретард

Novozelanđani su carevi, haka je do jaja, a ti si nemač pojma. Mogu komotno u temu "pobeda jebena".

+1

mi definitivno treba da obrnemo neko kolce pre svake tekme, bora dugic i kemis odsviraju himnu gg nemate sanse

Naravno da treba kolo, jer tako su i na Kosovo polju pustili kolce prije bitke, ma to se sve napalillo, ludo bilo da kolje turke. Poredi lik kolo i haku, dva različita pojma, looool

HAKA JEBE!

a da vas dvojica moje postove ne shvatate malo suvise ozbiljno?

inace haka je vnugo najgore na sportskim dogadjajima totalno nema mesta za nju. onda da vicemo URRAAA i KOLJI SVABUU pred svaku utakmicu.

a da vas dvojica moje postove ne shvatate malo suvise ozbiljno?

da si stavio "pozz" na kraju posta onda bi im bilo jasno da trolujes.

EDIT: stvarno dobra ova haka, sto god to bilo :)

Ovde je transfer blama što jedan lik nije znao da ljudi na Novom Zelandu rade to, imaju taj ples koji se ustvari zove haka, nego kada je video na teveu dok je gledao basket (jer naravno, sport je jedni način da neki ljudi barem čuju za neke države kao što je Novi Zeland ili Gruzija) odmah rekao LOLOL kakvi su ovo pigmeji šta rade ovo kolo jebo ih ćaća.

Haka je do jaja, kao neki Mordor dens.

TheVlajko

Ovde je transfer blama što jedan lik nije znao da ljudi na Novom Zelandu rade to, imaju taj ples koji se ustvari zove haka, nego kada je video na teveu dok je gledao basket (jer naravno, sport je jedni način da neki ljudi barem čuju za neke države kao što je Novi Zeland ili Gruzija) odmah rekao LOLOL kakvi su ovo pigmeji šta rade ovo kolo jebo ih ćaća.

nisam gledao klip ali sad me ova zena ubedjuje da ovi frodovi plesu pre basketa sa robovima??? lol lazes me? plesu? ko u plesom do snova ili kao u plesu sa poznatima?

Сваким даном ме све више изненађујеш. Таман помислим да си достигао неки врхунац идиотизма, ти ме разувериш и докажеш да си већи ментол него што сам мислио.

oo sine miso 1. tako se ocu obracas?

Lijep je Haka običaj i cijenim ga i baš je zanimljiv al kontam da je smor na utakmicama. Ono, ne ideš da gineš, nije probijanje koridora, igraš se sporta.

ja to pokusao da kazem. to je ratni ples a igras se kosarke. a i bilo je interesantno pre jedno 10 godina kada su igrali na ragbiju, sad je vec malo passe.

Хака је готивна и због тога што су колонизатори Новог Зеланда пустили Маоре да очувају свој идентитет, па ево и сада сви поштују то, иако се на многима види да су пореклом Англосаксонци. Милион пута цивилизованије од Аустралијанаца и Амера поготово.