Prijava

Ovo ne postoji

Akademik profesor doktor, ej!
Kad smo već kod intelektualaca, maturant gimnazije:
http://s28.postimg.org/6w9vv1sqh/bez_naslova.jpg?noCache=1410892059
EDIT: o sunce ti jebem umanjeno. Nema veze, uglavnom, seljačina je :D
IMGhttp://i59.tinypic.com/245d2q0.jpg/IMG
Eo ga. I ne, nije Pirot. Nije ni Niš. Mi u Zaječaru pričamo književnojezičkije od njih, verujem da oko 30% ljudi koristi sve padeže i zna da ih navede.

To je šala, nisam ozbiljan, bivši Makaronče :)
EDT: koristio sam loš sajt za postavljanje slika, pa se skecalo.

Ma jednostavno ti nije to za ove teme, to je ipak vaša interna stvar, klinačko nepodnošenje i te stvari, glupo je ovako objavljivati po netu, bez skrivanja imena i slično, nekako je jajarski a i realno, ako je ovo za ove teme, onda je pola Balkana za ove teme. Valjda ćeš više to prevazići jebo te pas.

ti i onaj projektant samo ovakve postove stavljate, ne znam koji vam je, samo što on sa muslimanske strane ljude kači, ti sa naše

Prestajem polako, dugo već nisam objavljivao ovakve stvari, ali mi je neverovatno da postoje osobe koje sebe nazivaju gimnazijalcima, koje izbacuju nešto ovako. Ej, lik može da glasa. Okej, kapiram da nisam nešto mnogo bolji zbog toga što sam izbacio ovde, ali opet :D
Perijeva deklaracija: više ne izbacujem seljačke statuse sa fejsa.

vjeruj mi u zadnjih 10-15 godina, posle rata, najviše klošara je izašlo iz gimnazije od četvorogodišnjih škola
nije gimnazija ista ko prije 20-30 godina, kao ove danas

danas, ako ne možeš da upišeš farm. teh. ili med. onda ideš u gimnaziju sa nekim 3.5 prosjekom, i ako si loš završavaš sa lošim prosjekom i to je to
džaba ti što si gimnazijalac, sa gimnazijom nema posla
znači ta titula gimnazijalca je u današnje vrijeme go kurac, mada je i uvijek donekle bila
farm. teh. može da ganja apoteke, med. teh. bolnice, DM...

ma tako, izbaci to, ko im jebe mater :)

Ma znam, ja se kenjao da neću upasti pre 4 godine, sa 92 poena, kad ono najniži na listi imao 35 jebeno, mogao sam da ne idem na testove i da imam duplo više poena od njega. Problem je što je ovaj smatran za neku vrstu avangardnog kreativnog kežual intelektualca, pa malo puknem s vremena na vreme zbog takvih stvari :)

jebote peri, nije prvi put da ovo pisem, al ti si bas teska lobanja.

Ако жена роди тамнопуто дете, то углавном значи да ју је неки Мутомбо Нијанг рашрафио кад је ишла здругарицама на море...

Ne znam ni kako bi ovo išlo, metafizika na nivou!

Сад посло другарици, кае гледала неки документарац пре пар дана у ком причају да је ово могуће. лолo

Hahahhahah, po toj logici znači dete nikad nije potpuno tvojih gena, ako ti žena nije bila devica. Though luck. lel

ozbiljno razmisljam da prestanem da posecujem ovu temu. bar bi postojala nada da ne bih cuo nikad ovo sto je okacio oblak.

Сад сам се сетио квалитетне изјаве од пре пар дана.

Иам ја неког полустрица који је педер, његови крију ал се зна јебига. И одвали моја тетка да је то болест и хормонски поремећај који настаје док је дете још у материци због кеве ако много пуши дуван. Ја мук.

POLUSTRIC
E
D
E
R

Morao sam, nemojte sto zamjeriti.