Prijava

Mnogo veliki transfer je kad na Pinkovim zvezdama Miroslav Ilić kandidatu kaže "zlato moje".
"Nije bilo ubedljivo, izvini (liz, liz), zlato moje."

Podjednako je sranje i sa ubacenim smehom.

Jeri vam se desi nekad da se nasmejete kad se "publika" ne smeje?
Meni par puta.
Brinem.

да зеро. и то обично кида фора. шломо ал овако је баш јадније.

Jebote koji užas od pesme, čuo na radiju malopre. Keva mi sluša mrtvi S radio... Nema čak ni muda da se razdere DOSTA. Jebote...
https://www.youtube.com/watch?v=Idz5rAX_z4U

Hahahah Davide jebote. Serija je teška sranjčuga ionako a ono govno Šeldon što mi ide na kurac to je druga stvar. Plavku i onu ćoravu bih jebo.

svakim danom sve više i više ima tih radio s stanica. brate parni valjak-sergej cetkovic-aleksandra radovic i tako ti izvođači.
Da ne spominjem propali pop rok osamdeseto devedesetih.
Mislim, kako da ne padneš u depresiju kada slušaš tako neke pesmice

џенарика из чачка пушта та срања, а пази име: ЏЕНАРИКА

некада су били хардкор, сад су још један радио с јебо му кер мајку

Радио Центар, крагујевачки, 98,7МХз, ЈЕБЕ СА МУЗИКОМ!!1 Нема оних баш сељачких ко на морави и фокусу и нема наручивања.

Znači, celo ovo histerisanje oko srebra osvojenog onih što ubacuju loptu u obruč je transfer blama.
Kravica napisala status na fb "Ponosna na svoj narod i svoju zemlju". Pa lol.
Koji kurac ima da bude ponosna na narod i zemlju kad su ovi šupci osvojili medalju.
Realno, vi, Srbi, imate komplekse, nešto slično imamo i mi, Bošnjaci, samo kod vas je to baš izraženo.
Kad god osvojite neku medalju u sportu krenete da slavite i kujete u zvezde onog/one koji osvoje. Razumem ja to, pokušavate da operete nazive potekle zbog ratova 90ih, sasvim je razumljivo, ali, transfer je blama.
Isto kao što kada neki šupčina Bošnjak ode u Zvezde Granda ili slično govno od takmičarske emisije pa se svi Bošnjaci dignu na noge da glasaju, što znači kompleksi niže vrednosti, želimo da podignemo ugled preko pevača jer nikako drugačije ne možemo.
Eto, to su baš blamčuge.

I Pujo Šotka, naravno, postao je teško sranje.
Više nije ni smešan.
Žalost.

Па ви не можете да славите медаље кад не освајате ништа. хахахахаха
Можете само да пуните Саши Поповићу џепове слањем порука да победи говеђа глава из Какња под називом Амар Гиле Јашарспахић Омерпаша Латас. И опет лова оде Србину у џеп. Хахахаха јеби муслиманаааааа!!1

Иначе, ово Омер-паша Латас је намерно убачено јер сте Срби који су прешли у ислам, илити потурице. позз

Па ви не можете да славите медаље кад не освајате ништа. хахахахаха
Можете само да пуните Саши Поповићу џепове слањем порука да победи говеђа глава из Какња под називом Амар Гиле Јашарспахић Омерпаша Латас. И опет лова оде Србину у џеп. Хахахаха јеби муслиманаааааа!!1

A nemoj tako, sad je pobedio Mirza, dobar je on. Čak i Šobića forsira. A onaj prethodni jeste glavonja. I šta kome smetaju naše medalje u košarci?
https://www.youtube.com/watch?v=VBO6scXSTAU

Projektante pogrešno si protumačio temu ovo nije tama za transferisanje već da kačiš tuđe transfere blama.Mada ajd može i ovako.
Ali poređenje svetskog u košarci i zvezda granda je jedan veliki
L O L
O _O
L O L

L ______L O L____L
O______O _O____O
L O L___L O L____L O L

kakav blam ova reklama na vuki desno, ovo YOLO - LOL - OMG / Sve je lakse kad si prepaid. Shiiet

Realno, vi, Srbi, imate komplekse, nešto slično imamo i mi, Bošnjaci, samo kod vas je to baš izraženo.

Ma, vi ste svi mice i mukice, nežne i krhke.

Razumem ja to, pokušavate da operete nazive potekle zbog ratova 90ih, sasvim je razumljivo, ali, transfer je blama.

Samo smo mi ratovali, samo smo mi pravili slogane, samo smo mi žarili i palili, a svi ostali su pili kahvu sa rahatlukom i kulirli situaciju, apsolutno.

Kako, bre, ljude nije sramota da konstantno kao neki argument uzimaju pominjanje devedesetih kao nešto što će nam natrljavati na nos, jer nemaju nijednu drugu kartu u rukavu.

Kravica napisala status na fb "Ponosna na svoj narod i svoju zemlju". Pa lol.
Koji kurac ima da bude ponosna na narod i zemlju kad su ovi šupci osvojili medalju.

Dobro, vi bošnjaci ste mnogo više kul jer slavite Tursku, kačite njihove zastave i tako to.

Tanka je linija između nabeđenih, šovinističkih kvazinacionalista i onih koji samo čekaju da se poseru po Srbiji i Srbima.