Prijava

Valsinarb90

Strahujem da 95,8% ljudi koji ovde postuju nemaju predstavu šta znači "transfer blama". Ili imaju suviše napet živčani sistem i trebalo bi da štede pare za kognitivno-bihejvioralnu terapiju kada im ovakve stvari transferuju osećaj blama. Takođe, povremeni izlazak iz svog sela bi mogao da pomogne.

kapiram da si nov na vukajliji cim komentarises ovu pojavu postovanja neceg gde mu nije mesto kao da se prvi put susreces sa njom. inace ova zena meni izaziva transfercinu kad god je vidim na tv a bogami su i moji postovi cesto zesce transfercine tako da ti recenica nije bas na mestu.

ovo za selo kapiram da je izlazak iz sela podjednako dobar kao izlazak iz bilo cega drugog. jednostavno izlazak je sam po sebi pozitivan

Valsinarb90
Strahujem da 95,8% ljudi koji ovde postuju nemaju predstavu šta znači "transfer blama". Ili imaju suviše napet živčani sistem i trebalo bi da štede pare za kognitivno-bihejvioralnu terapiju kada im ovakve stvari transferuju osećaj blama. Takođe, povremeni izlazak iz svog sela bi mogao da pomogne.

Znaju, ne brini. A ako neko kojim slučajem ne zna neka se baci na čitanje tvojih postova.

daj roki nije fora da napusavas novajlije. sta je sledece, ciji si ti dupli?

hahhahaahahahha prelol

dubioza je bedan pokusaj kopiranja brika brike

http://www.blic.rs/Vesti/Vojvodina/499177/Klipove-ovih-jutjubera-iz-Novog-Sada-gledaju-MILIONI-LJUDI?ref=fbblic
eto, svi koji ste pljuvali ove momke sad vidite da niste bili u pravu..jbg vecinna vodi glavnu rec, budale su uvek u manjini.isti je slucaj i sa djokovicem, ako 95% srba kaze da je djokovic bog onda su onih 5 koji kazu da nije budale.to su i psiholozi rekli da ko ne voli djokovica nije normalan.znaci ko ima nesto protiv ovih sjajnih momaka koji zasmejavaju milione ljudi nije sasvim normalan

Ja sam gledao jaserstajna i to je cisto lupanje gluposti da mu nije cileta odnosno aleksandra lestanina iz st on ne bi bio nista i da to sto znaci da ima milion pregleda na yt mogu da imaju na lupanje gluposti kao sto je naprimer kale dzedaj SPOMENITE NIXA ZIZU KOJI JE DOBIO NAGRADU OD YT CILETA KOJI UCI NECEMU ILI NAJBOLJEG STREAMERA NA BALKANU SUPRIMENEXUS

како сереш дарко…

Braća Darko & Marko
darmar
awwwww

hahahah koja budala ova medina hahahah kad na kraju popizdi pa pocne da histerise mrs MRS hahah

hahahaah medija pobedila...a koji je ona faktor ne kontam

Dzankee preeznaj da se malo lozhish na Medinu

Dzankee preeznaj da se malo lozhish na Medinu

Džanke, Muamed