Prijava

dajte neki ljuti masni transfer gde se shiritelj transfera kochi u neprijatnosti i zhelji da pobegne,a drugi ga na sve to tovare dodatno

ahahahahahahah ovo nije transfer.... ovo je jebeni EP

Razmišljao sam da stavim u smiješne slike. Ne znam, pomiješana su mi osjećanja. :)

Gdje ovo nađe Šalabe, kud si zastranio jebo te život

Sa vrha strane. Jankovićev link sa fb stranice Međugorje, pa sam malo prelistao. Ima dobrih transfera.

U JEBEM TI KOLJE JESU NAOPAKE SLIKE

jel sam ja jedini primetio da je ova kucka dobila i bele starke i stikle, a ovaj lik nista?

Haha pezose bravo

Komentar na fb str. Tarzanije-" Carobnjak Iz Voza Da li neko mozda zna neki portal koji bih trebao da ,, Lajkujem " da ne citam vise smece tipa Kurir, Blic, posto mi polako opada IQ za svaki post koji izbace. Mislim da sam sad u minusu". I svi na njegov, ja očekivo sad će ga likovi isprosipati, jebati majku blentavu, kad ono kurac prvi mordorator sa stranice došao bistriti jedva dočekao da ga neko pita za objektivno mišljenje. Jest u kurcu Tarzanija u zadnje vrijeme samo politika.

jel sam ja jedini primetio da je ova kucka dobila i bele starke i stikle, a ovaj lik nista?

Dobio je sve knjige igre prestola i čku sa splavova koja svira klavir, malo li je? Ja sam samo zaključio da su oboje lovarni preko mere.

Ja sam samo zaključio da su oboje lovarni preko mere.

Ma jašta su, vidiš da roba vrca na sve strane, jebo te, ja materi nekidan dao pedeset maraka što sam uštedio za gaće i čarape kad je išla kod kineza, vratila se s advije vreće kupusa, krastavcima i karfiolom za turšiju, a ti odaj poderanih gaća. Još morao ribati kupus, i to sjeckati nožem, stalno viču stinije cile sitnije, dodijalo, kad sam počeo mlatiti, viče stari sine oš motorku pa na šajte...

sta to tacno rade doticne cavke nije mi jasno