Prijava

"Još jednom podsećamo da će sav prihod od ulaznica biti iskorišćen za plaćanje nepravedne kazne. Ukoliko bude uvažena žalba Crvene zvezde na ovu odluku, koja je danas poslata žalbenom veću Evrolige, sva sredstva biće usmerena za potrebe porodice poginulog navijača Crvene zvezde, Marka Ivkovića"

нема текста и нисам видео и немогу да коментаришем, али шта ти није јасно? од како је света и века су се ратови и кризе користили и за локалне ратове, прекрајања или нека друга решења постојећих проблеме. па сад ко победи, ко кога зајебе, ко има јача леђа итд. је друго питање

ono kad si zensko 23+ a napravis fejs u 2014. taj trud da nadohnadis propusteno zasluzuje da bude pomenut na ovoj stranici

koja te to matorka nije prihvatila janpi?
daj link da je hejtujemo

ma gde sme da ne prihvati.

nego statusi tipa "filing eksajted in donji dubic" su epic

worked at: "zaposlena"

sve sam vido

pa jebi se okaci link da vidimo i mi

ne smeju linkovi sa fejsa da se kace koliko sam upucen

dobro je da nisu napisali da Sv Nikola danas slavi što ga Ceca obeležava
pa, majku vam jebem
HITNO ZABRANITI TAKOZVANO NOVINARSTVO U SRBIJI

http://i.imgur.com/XK4FuSQ.png

obeležiti slavu - zaokružiti na kalendaru datum slave

Daj te linkove u PVT svima koje to zanima janpi.

Ko ti je kriv direktore sto citas Blic? Oni su ovo plasticno govno forsirali jos dok je nosilo nanogicu umesto zatvora - onda kad je vratila MANJE para od sume za koju je bila optuzena. To nema nigde na svetu. Vesli jebeni Snajps je proveo 3 godine u zatvoru zbog utaje poreza, a ovde govno kao bajagi nosilo nanogicu, crkla dabogda s kurcem Dragise Binica u ustima.

a ko je drugačiji od bljuca?

Danas, na primer. Cak je i B92 daleko bolji, Blic je danas isto sto i Kurir, bez ikakve razlike!

danas je jebeno sve toliko ocigledno. nekad su nas i lagali, ovo sad je smesno. prvo pink sta radi jebote, nenormala.

isti kurac, doduše puno manje tabloidne forme

Pa mnogo, mnogo manje. Ti i ne kontas koliko se iznerviras puta samo od naslova "Veljko pusio hladan kurac u haustoru", "Anastasija pocela da se gadja u dvojku", dovoljno je samo da nema tih naslova - a na stranu oni hvalospevi pickoustog, zbog kojih nikad vise necu kupiti Blic.

pali ga da zamišlja babe u kladionici
nema šta drugo bit