Prijava

mnogo grešiš za let 3 šomi
ispregledaj ih malo, pa če i sam vidiš

Ма, ни ја не волим кад се нешто обрађује, да се разумемо. Углавном то буде некреативно говно. Међутим, они то ураде са стилом, потпуно промене аранжман, унесу се, дају неки свој трип песми, јебем га. А и они су више перформанс мајстори него музичари, тако да не може човек да их не воли, јбг... Капирам да теби то иде на курац, што је ок. Али нису ми за трансфер, само то сам хтео.

Ма Директоре, нисам ја рекао да су срање они, већ да им је конретно начин на који су прерадили ову песму срање. Ја искрено не волим да их слушам, можда су ми се свиделе 2-3 њихове песме, али далеко од тога да су ме сад засенили толико, да их слушам док фазон играм Слагалицу на фб.

да их слушам док фазон играм Слагалицу на фб.

to bi stvarno bilo previše lolololo

Ова нова реклама за Јелен пиво је невиђено срање.
Јеботе, где су авереџ Србенде од педесетак година са стомачином и брадом од 3 дана?
Где је друштво које цепа Јелен бомбу на клупицама у парку?
Где су зидари који меркају конобарице или како на градилишту цепају пиво уместо ових флафичастих шатро боема и клабера?
Где је кафана уместо ове клабане?

Песма је ОК али реклама (спот) је чисто просеравање.
https://www.youtube.com/watch?v=OmFXUOeyqA0

super reklama
ubedila me da svaki sledeći put kada budem slušo gudački kvartet, naručim Jelenka

Јеботе, где су авереџ Србенде од педесетак година са стомачином и брадом од 3 дана?
Где је друштво које цепа Јелен бомбу на клупицама у парку?
Где су зидари који меркају конобарице или како на градилишту како цепају пиво уместо ових флафичастих шатро боема и клабера?
Где је кафана уместо ове клабане?

Svi piju Zaječarsko jer je Jelen postao sranje koje košta previše, a kvalitet mu je nula. Nasuprot tome, Hajneken je konačno postao pivo i košta normalno.

НАПОКОН БРУСКИШ НЕШТО НЕБОТОВСКИ ДА КАЖЕ. БРАОТИГА БАТЕ ЗА ПОСТ

...не волим кад се нешто обрађује, да се разумемо. Углавном то буде некреативно говно...

https://www.youtube.com/watch?v=kf6_VAlHZHQ

ХАХАХАХАХА ФОРЕСТЕРЕ ЈЕБО СИ МИ РОДБИНУ СОВИМ. КРАЉУУУУУУУУ

Па и није неки неки блам. Није први пут да политичари злоупотребљавају Тарабиће. И водећи људи ДОС-а су својевремено говорили да су Тарабићи прорекли долазак човека који носи презиме по месту одакле је (Коштуница-Коштунићи). Додуше то нису Тарабићи уопште прорекли. Ни ово за жуту расу нисам сигуран да је у потпуности тачно.

Није неки блам?
Председник државе на састанку на највишем нивоу са једном од најмоћнијих земаља на свијету трабуња о неком пророчанству. И то пази "доћи ће неки жути људи". Срећа па су Кинези куљи од Амера па се не вријеђају лако, шта да је реко Обами: биће неки црни човјек и пуно ће Србији ваљат'.
Ови за Коштуниће су то бар користили у предизборне и дневнополитичке сврхе, а не на дипломатском нивоу.

Да је Обама дошао, Тома би се вероватно ухватио за мајмуна и Дарвинову теорију еволуције.

Бре, и Тито је лупетао глупости па су ми сви светски политичари аплаудирали. Џабе пазиш шта говориш, кад те они не слушају. Брига Кинезе за Томине лапсусе и Тарабиће, дошли (жути) људи због својих интереса.

podmetnuli nekog kineza iz kineske prodavnice da se pravi da je premijer.ko da iko u srbiji zna kako izgleda premijer kine.a ida zna,svejedno svi cajnizi lice.

ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА ЛОЛОЛОЛОЛОЛ АХАХАХАХА ЛОШЕ МИ ЈЕЕЕЕ
https://www.youtube.com/watch?v=2f0eDojHzl8

Ovaj kviz Tragač jebo sebe svake nedelje transferiše jače i jače. Evo sad gledam ova likuša štreberka se muvasa takmičarom umredoh

haha pazi anice ovo nisam cuo dvesta godina izrasla u dobru ribu sad nema sta