Prijava

Mrtav je, više nije loš....

не, више није глумац

ovaj riba operisana od svega što je potrebno da snimi reklamu, a ovaj lik se obukao kao da je ispao iz 2010. godine i krenuo u kafić da muva devojčice od 15 godina

I cvrsto oducim da nikada ne upisem akademiju za poslovnu ekonomiju...

Ljudi molim vas obratite posebnu paznju na ovaj post, imam nesto da podelim sa vama, ja znam za ovo godinama ali nikad nisam napisao ovde. Dakle, postoji jedan lik, bivsi autor ovog sajta da tako kazem, koji je pravio i pravio glupe postere i svi su mu naravno bili obrisani. Lik popizdi i resi da napravi pandan ovom sajtu, mesto gde ce praviti postere koje mu niko nece brisati. I to je uradio. Problem je sto je lik glup i operisan od humora, a nema ko da mu to objasni. Napravio je stranicu na fejsu "SLIKO-MANIJAK" (neko nego ispod linkuje, preko telefona sam). To je definitivno najveći transfer blama koji mozete doziveti, znaci toliko je glupo da nije ni smesno. Lik se zove Igor Savic, 90 godiste mozda i stariji, sam po sebi je transfer blama, pogledajte mu fb profil. Da stvar bude gora, nije se zaustavio na pravljenu postera nego i snima neke parodije ili tako nesto na yt. To mozete naci ovako "Momci sa selo" i "parodije glusci". Isto cu zamoliti da neko linkuje. Verujte mi, ovo je toliki transfer da lako moze doci na puja sotku ili tako neku stranicu

Ali ovaj čovek što glumi ćaleta od ove ribe stvarno je pro, njemu svaka čast

Ćale objasnio, sad i ja gledam hahaha

Gledah dva minuta, sve me znoj obli.

Ovo je pobeda samo takva bre!!!

Klasičan šabačko-loznički dijalekt! !!

Напредни ниво заједничких профила
https://www.facebook.com/vizi.jovan.31

ova gluma ubedljivija od onih emisija sa pinka

https://www.youtube.com/watch?v=R_7ulPv9CM0
(ubaciti komentare lažnih moralista kopiranih iz komentara sa slike prebijenog kučeta)

Brate mojne Nixu u transfer. Nixa je OK lik. Meni je interesantan i smesan kako se nervira zbog debila. Deluje nadobudno, ali ima dobre savete za trening. Narocito kako da improvizujes ako nemas opremu.

Bata Sale, očigledno je da si nemač pojma i latentni teretandžija.

kizo
Bata Sale, očigledno je da si nemač pojma i latentni teretandžija.

+1