Prijava

dobro si ovo napisao,comi pg,nego sta ti je sa fejsom,jbt,malo je iskrivljen http://www.dodaj.rs/f/3i/eH/4KS84Nc7/untitledu.jpg

Izbriši "m" iz adrese, ovo je mobilna verzija

Inače, "Zajebanko" je magistrirao skečing na katedri za skečing.

Slazem se sa comijem

Hoce da pokazu da je nesto normalno tako sto bruje o tome kao da je nenormalno

postao si pravo nakurceno malo govno moram priznati...sa sve stazom daunovca iza sebe i skechom sa markovim bivsim niknejmom

EDIT

90 posto njih sa liste te je barem jednom urnisalo

edit

100 posto njih te smatraju mehurom

Reci mi molim te da nisi kucao spisak nego da si ga nasao negde i iskopirao xD

deckitj nabrojao sam ljude koji objasnjavaju koji su tamo i koji su bili tamo da bi objasnio volu iz kupusa koliko kafana objasnjava...vidim da imas problem s tim jer bi prosao ko onaj na gifu da si se ikad pojavio tamo i pokusao da bacas neke svoje forice
vidis neciji mozgovi nisu sacinjeni od mehura i mogu da zapamte neke glave

Reci mi molim te da nisi kucao spisak nego da si ga nasao negde i iskopirao xD

i da nemas batersa na avataru zamislio bi batersa kako ovo kuca...kao zajebao si me ahahahh onako kao jednom recenicom jednostavno ignorisuci to sto te svi sa spiska smatraju mehurom ili bi te smatrali da su ikada culi za tebe...ajde bezi klinac dobijes tonu proliva po faci kad god nekome pokusas da SHUKNESH

bazzi jebeni sacinjen od pudinga nasao je meni da prosipa cekaonicarske forice,mogu da razumem jedino ako volis da budes prskan prolivom inace ne vidim zasto bi se upustao u to

ti ces biti na spisku kad budem nabrajao najmekanije glavice i to prilicno visoko,ne brini

Yeahbote, kucao si xD

Ne mogu da verujem xD

naravno da sam kucao...imam dovoljan kapacitet mozga da zapamtim glave s kojima sam blejao vise od 16 puta...vidim da te to zaprepascava prilicno...nisi navikao na ljude sa mesom u lobanji...poveruj da postojimo...nastanjujemo malo udaljenija mesta od mocvara pa si cuo za nas samo u nocnim pricama na lokvanju...najstrasnija prica posle strasnih predatora koji krekecu i love vas i unistavaju vam porodice

Napisi nesto o njima kao sto je i onaj Tufer napisao o cekaonicarima, bilo bi lepo xD

toliko bi me vec mrzelo da pisem,ali bilo bi zanimljivo i svakako nedaunovski ko tuferovo,nego bi preobjasnilo ljuto...jednostavno nabrajanje nije tesko,mogao bi da probas nekad kad se budes igrao ljudi

Kapiram da je ovo neka pobuna daunovaca i borba za prevlas ko će biti sunce teletabisa, ne vidim drugo logično objašnjenje.

ahahah taj rad ^

Pa dobro, ne moras, to je bio samo neki moj predlog xD

Ali lepo bi bilo da i tu ljuto objasnis

jebeni dr tufer smrc deluje ko doktor nauka u odnosu na tebe

pre godinu dana nisam verovao da cu ikad to reci ikome,ali mekanost evoluira ekstremno,vise me nista ne cuda kod vashe vrste