Prijava

Samo nemoj da se nerviras. Pozz o/

bazzi sa prolivom preko cele face povlaci se u svoj list

дајте оне претње оног дауновца неког кад прича на чету нисам ти ја овде било ко тебра немош тако да причаш са мном

ух чекај давиде имам много јачи аватар за тебе

знам ово ал много ми је то набуџено, а и пхотосхоп је.

али је много православније

Kakva je kvalitetna debilcina Bazara ovaj hahaha

Ne spemujte temu pls

Ne vidim zbog čega se autor nadimka Ollanik raspravlja sa autorima nadimka Bazzi i Vo iz Kupusa, i pokušava nešto da im objasni.

Poenta je da oni ne žele da slušaju, da šta god da im kažeš misliće da su u pravu.

Pa jebo ga pas abnormalni ovo je INTERNET ko je ovde kome uspeo da se dokaže ili nešto objasni???

EDIT: Ovo se odnosi na sve autore koji pokušavaju da se dokazuju ili da nekome nešto dokažu.

https://www.youtube.com/watch?v=DQQAyMZkmww
jel ovo muško ili žensko?
i koliko mislite da ima otprilike godina na klipu?

ollanik

naravno da sam kucao...imam dovoljan kapacitet mozga da zapamtim glave s kojima sam blejao vise od 16 puta...vidim da te to zaprepascava prilicno...nisi navikao na ljude sa mesom u lobanji...poveruj da postojimo...nastanjujemo malo udaljenija mesta od mocvara pa si cuo za nas samo u nocnim pricama na lokvanju...najstrasnija prica posle strasnih predatora koji krekecu i love vas i unistavaju vam porodice

HAhahahahahahahaha

TASKO NACIC
https://www.youtube.com/watch?v=DQQAyMZkmww
PROPO

Pol - Ni sam Bog ni majka priroda nisu sigurni

godine - 28

Čisto nagađanje

Pa jebo ga pas abnormalni ovo je INTERNET ko je ovde kome uspeo da se dokaže ili nešto objasni???

svako ko je normalnog mozga svakome ko je normalnog mozga...nisu svi retardirani pa da ne vide kad grese
jedna od glavnih svrha foruma=objasnjavanje

Ne vidim zbog čega se autor nadimka Ollanik raspravlja sa autorima nadimka Bazzi i Vo iz Kupusa, i pokušava nešto da im objasni.

Poenta je da oni ne žele da slušaju, da šta god da im kažeš misliće da su u pravu.

pa kad nece da slusaju i mislke da su u pravu bez obzira na sve onda nastupa tovarenje,jer ipak dolazim na forum cesto i ne gledaju mi se mentolski postovi,a posto nisam za banovanje,teranje ni bilo sta slicno,ja ih natovarim...takodje i zanimljivo mi je

EDIT: Ovo se odnosi na sve autore koji pokušavaju da se dokazuju ili da nekome nešto dokažu.

ne znam zasto,al preudavio sam na ovo se

Meni od pola klipa deluje da je neka devojka sa 16-17 godina, a negde od 1:30 neki čovek u već poodmaklim godinama.

хаххахаха ал види бабу

одавно ми није било овако непријатно

brate glavine kao sto su vo iz kupusa, prosecna srbenda, autobus, bazzi staviti u posebni deo foruma na koji se ulazi na sopstvenu odgovornost transfer zagarantovan

Baba na 1:54 stvarno ima talenta.

brate glavine kao sto su vo iz kupusa, prosecna srbenda, autobus, bazzi staviti u posebni deo foruma na koji se ulazi na sopstvenu odgovornost transfer zagarantovan

TAKOE! POSTAVITI IH ZA MODERATORE!