Prijava

Somijev cale uveo kablovsku preko satelita slavio 3 dana 400 zvanica bilo taman nadoknadio sto somika nikad nece u vojsku

баш нисам и немој буквалиста бити ко да данас било шта може да кажеш да је 100% тако. а и наравно да је мало другачије кад долазиш из града али оно, јбг дођи овде па ћеш сконтати неа шта да те убеђујем. учим у читаони у студентском граду, имао сам пар девојака из студењака, браћу од неких другова, неке ту са факса, све ми је јасно није да узимам узорак од пешес људи. то бре није видело нет док није 2012. дошло у београд... шукурац стриминг попкорна и торентовање шта ти је то, дај пали зоутубе и шаљи риквестове за кенди краш сагу

шта фотошоп уради од човека, скине две књиге, направи пар постера и одма је стив џобс лоло

hahah, a mnogo slatka devojcica ova foresterova

da okacim jedan pravi transfer jer to fali temi ,,transfer blama,, https://www.youtube.com/watch?v=wdD7moRwN0M

ovo je emisija gde panduri se predstavljaju kao deca preko neta i ugovaraju sastanke sa pedofilima koji dodju,tu stave ribu/lika koji izgledaju maloletno a nisu da bi lozili ove i malo na kameri,onda se pojavi ovaj chika kris hansen i smara ih hahah i njihove glave kad im kaze da ce biti na teveu...a ovaj je posebno pobedio sve zajedno...pogledajte zasto,ja sam se davio od smejanja preterano jako

то бре није видело нет док није 2012. дошло у београд... шукурац стриминг попкорна и торентовање шта ти је то, дај пали зоутубе и шаљи риквестове за кенди краш сагу

Није да ниси у праву. Да помислиш да је у питању 2000. година и да је коришћење Интернета у зачетку, па 'ајде, него стварно неки открију Интернет тек кад дођу да студирају. Или макар сазнају да постоји и бржи Интернет од дајл-ап конекције. Сретао сам и ја такве. Неки од њих живе у околини Београда, типа Борча, Овча и Крњача. Мада мене с друге стране то чуди јер моја фамилија у селу користи Интенрет већ годинама, неки се чак баве продајом компјутера и компјутерске опреме.

Нпр. Манијак је из Глоговца код Јагодине. Да ли ти он личи на неког ко не зна шта је Интернет, а ето, живи у селу?

Али за "Игру престола" су многи чули и многи су се примили на ту серију. Од Београда до најзабаченијих засеока који имају Интернет. Јбг, чули људи да има голотиње па мисле да је неки добар порнић. У селима се користи поприлично Торент, бар код мене у Поморављу. А то да се књига зове "Песма леда и ватре", а не "Игра престола". то не знају ни многи у Београду.

учим у читаони у студентском граду

учим у читаони

читаони

Pa jebo te konj da ne jebo neobrazovanog i nepismenog. Govedo jedno. Jebo te i latinski i perifrasticna konjugacija aktivna i pasivna od kojih se golog kurca ne secas, a ni srpski jebeno ne govoris kako treba. I treba da te jebe seljak iz unutrasnjosti. Treba da te jebe jako i duboko u cmar fakultetski jer si tesko govedo. Pola zlata na olimpijadama srednjoskolskim je uzela Matematicka gimnazija koja ima sedam kila donatora i milion ipo evara budzetnih, a pola jebena Ivanjica. Iz Ivanjice seljak te nabija na masnu kolcinu na svakom takmicenju. Fenseraj iz Beograda dodje da se kurcee i kao jebacu malu seljancicu na takmicenju jer sam tako jako nenametljivo kul. Kad popijete sesticu na ispitu iz mate kurcite se kako ste bili elitno odeljenje u elitnoj gimnaziji u BEGEU TEBREKS. Pa jebala te ta elita koja nikad nista ne zna i samo sere.

sta si se uzjogunio atife

Haha atif se uzrujal

Fendere zašto otkrivaš Manijakov identitet?

Ako ima neke pravde lolo

Aaaaaaaako ima bogaaa aaaaaa
Nije ona nego ja
tebe prvog ljubila
stobom zivce gubila
i sve ih izgubila

Kad si bio go i bos
brisala ti nije nos

Nocu te pokrivala
u gajbi sakrivala

Mesec dana plakala
niiiiiije ona nego ja

Tamo tamo tamo mala damo
mojim perjem kiti se samo
njoj je mercedes tvoj znaj na umu
ali ne vredi ona ni za jednu gumu

Neeeeceeee to mooooci
neeeeeceeee joj proooci
Nece ni tebi
i zato ruke sebi