Prijava

Aaaaaaaaaaako ia Boga
A ako ima Boga

Pa kaze ma ma malena
kosa ti boje lana

ta ta tanana
kosa ti boje lana
ma ma malena
taman za moja kolena

Nisaaaam od kamenaaaa
bices voljena

MA MA MALENA
MANJA OD MOGA DLANA

Nisi ti meni tako fina
i slatka kao mandarina

Litar vina
Ti si fina
al ja nisam
litar vina
i johambina

Siđi mi dole sa visina
I reci šta te zanima

tebi moja mazo
kupi me sa dve,tri laži
tebi moje srce pripada
počni tamo gde je ona stala

Za tebe ja sam pravi tip
Pravi tip
samo do pola bicu fin
kad te dohvatim

Pa jebem vam semenku ne kvarite nam sevdah

ЛОООООООООООООООЛ
П У К О
У
К
О
због читаоне ПА ЛОЛЧИНА
иначе немам проблема са провинцијом, не знам како се отргла тема на ту страну само смо причали да ли се гејмотрон више прати у београду или унутрашњост (мада смо заборавили да додамо и то да неће свако студирати овде, ако си нпр. из новог сада или ниша вероватно ћеш ту бити јер имају сви факсови контам)

п.с. http://vukajlija.com/reakcije/141498

Kad smo vec kod toga, ko vodi stranicu sta je beogracki? Suptilnije mora to malo

kakva transferčina je razmišljanje ljudi u Srbiji

http://www.b92.net/info/komentari.php?nav_id=1011154#k16780983

svi komentari su transfer ali ovaj ubija

Srbi ako su i ubili ljude tamo (naravno da to osudjujem) nisu se izivljavali sa njima vec su ih streljali, a zene i decu su pustili

EDIT

Srebrenica ne moze biti okarakterisana kao genocid iz prostog razloga sto genocid podrazumeva nameru da se unisti citava etnicka grupa. S obzirom da su Srbi postedeli zene i decu (za razliku od muslimanskih jedinica koje su delovale na podrcju oko Srebrenice izmedju 1992 i 1995), ovo moze samo da se okarakterise kao zlocin.

HAHAHAHAAHAHAHHHAHAHAHAHAAHAHHAAHHA KRFTEJEBO KAKAV KRALJ

kakva transferčina je razmišljanje ljudi u Srbiji

hahahah kakav si ti trol,kapiram,musliman si i vredjas srbe,hahaha i onda te svi napusavaju hahahahahah kako si genijalan trol,kako ti je takva zavrzlama pala na pamet,nevaljali djecace

niko to nikad nije radio pre tebe,koliko genijalan i originalan um moras biti da bi dosao na takvu pre svega kreativnu i revolucionarnu ideju,mora da si jako ponosan

mogao bi da izdas knjigu ,,tamna strana skechovanja,,

posto znam kako ovo ide,recices ne trolujem ozbiljan sam i onda cu ti ja reci pa dobro retardiran si prvo jer baziras svoje misljenje o miljenju cele nacije(prelol) na osnovu komentara sa internet vesti,drugo jer uopste razmisljas na taj nacin da svi pripadnici jedne drzave razmisljaju na isti nacin i i trece jer ti komentari uopste nisu transfer,nisu cak ni glupi...nadam se da je ovo tacka na tvoje smaranje ili ces nastaviti biti skecher ili debil i umarati ovu vec dovoljno umornu temu na kojoj se pravi transfer okaci jednom u 79 stranica