Prijava

ovo coletovo garantuje znoj

očekujemo da Nikola u sledećih 5 minuta prospe jednu foru tipa

musliman jede svinjetinu hahahaahahah hoš svinjetine???

rece lik koji u 2015. kao musliman ide i proziva srbe nadajuci se da ce se neko UPECATi i onda ce sa grupom daun ortaka da se smeje jako
ja sam takva sranja radio kad sam prvi put otkrio postojanje krstarice kad nisam imao net negde fazon 2004. kod ortaka i smorilo nas posle 2 sata fazon
ne raznose se svi muslimani samo degenerici poput tebe

Ako ti moj post o razmišljanju ljudi o Srebrenici smatraš vređanjem Srba, pa ti si samo jedno obično govedo koje ne zaslužuje da mu se objašnjava išta.
Uuu jebote, ja sam mislio da si ti neki student pravnog sa profašističkim razmišljanjem koji zaslužuje da se podjebava, ali ti si ipak samo govedo.
Toeto, ja se odjavljujem i predstava je završena.
Izvinjavam se drugima što spemujem ali morao sam.

kakva transferčina je razmišljanje ljudi u Srbiji

nije ti prvi put da pises ovakva nacionalisticka sranja,ti si degenko koji cas prica kako troluje cas kako je ozbiljan,kako situacija nalaze,ali nece ti ici,degenko si u oba slucaja

samo je pitanje u kojem si veci degenko razmisli pa daj konacnu rec koji si tip degenka,onaj sto troluje fazonima iz 2004. ili onaj sto razmislja kao sandokan ali muslimanska verzija

sandokan mc da se razumemo

Svaki put kad vidim neko pisanje Projektanta on nešto o Srbima palamudi, sad sa druge strane ima baš "fali baka da spremi vruće uštipke i opegla košulju" glavicu premekanu ne ide mi to nekako skupa. Zbunjen sam. ;'o(

gde ne ide
ide kao bakin poljubac u chelo i pomaz po temenu
samo likovi sa takvim glavicama premekanim mogu da se loze na ta sranja

projektant blz koji vam je kurac

nije...blz jeste degenko ali barem ne razmislja nacionalisticki niti troluje ko 14-godisnji klinac koji je prvi put otkrio neku drustvenu internet mrezu

a i video sam im glave obojici

https://www.youtube.com/watch?v=D_nEaR3RN1M
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA POGLEDAJTE GA POGLEDAJTE GA
AAAAAAAAAAAAAA
PA ON NEMA NI 5 GODINA BRE HAHAHHAHAHA ŠTA JE OVO BRE????????

Haha a simpatičan je klinac zabrinjavajuće je kad ovi malo stariji prave slične gluposti
https://www.youtube.com/watch?v=Xbk1bKmyhew

Prebija klinac, obaveštava trojicu sabskrajbera da neće biti tu ovih dana. :D

Transfer blama sam juče video, lik koji nekoj ribi prodaje sledeću priču:

-Znaš, ja sam dete rokenrola.
-Pa, dobro, kapiram da sam i ja u jednom momentu bila u tom fazonu.
-Ali ja ceo život živim tu priču.