Prijava

A sta ako je sasa matic hteo da pritisne DA?!

Ne mislim da se nešto specijalno izblamirala pevanjem. Nerazumljivo peva, ali meni je čak i simpatična bila, nešto kao mlađa sestra Sinana Sakića. Transfer sam ipak doživela, ali od ovog žirija koji kao pokušava da glumi neku zgroženost i okrutnost i prozivaju je kao nešto dok još peva.
A i Karleuša plus je tu, koja ne ume da peva, pa šta je sledeće lol, i Nikoliju nek zovnu

Citajte ove komentare. Ali one o teorijama zavere.

http://www.b92.net/zivot/komentari.php?nav_id=1048722

I cvrsto produbi moje misljenje da za pravo glasa, pasos i prikljucak na Internet moraju da se polazu test inteligencije i test opste kulture i informisanosti.

Ako ne polozis onda budak i lopatu u ruke, kopat' kanale majku ti jebem.

za pravo glasa, pasos i prikljucak na Internet moraju da se polazu test inteligencije i test opste kulture i informisanosti.

Bravo, Bata Sale, to je i moj stav već godinama, ali nam pravo glasa, pasoš i internet daju upravo oni koji ne bi položili te testove inteligencije i opšte kulture ;-)

дал си реалан ово је евергрин хит

Seltike pazi. Verovao ili ne ti si meni nekako gotivan ali ubacivanje ove pesme na transfer blama je za šamar kralju

Citajte ove komentare. Ali one o teorijama zavere.

http://www.b92.net/zivot/komentari.php?nav_id=1048722

I cvrsto produbi moje misljenje da za pravo glasa, pasos i prikljucak na Internet moraju da se polazu test inteligencije i test opste kulture i informisanosti.

Ako ne polozis onda budak i lopatu u ruke, kopat' kanale majku ti jebem.

Osoba koja uzima komentare na portalima za ozbiljno bi takođe trebalo da polaže test inteligencije, opšte kulture i informisanosti zbog pasoša, prava glasa i priključka na internet. Na tim vestima, tačnije ovakvim kao iz linka gomila samo pokušava neuspešno da troluje.

uglavnom ste vi koji na osnovu komentara debila raspredate te govnarske hehetave priče o tome kako bi ste vi uveli test inteligenciji za glasanja i tako to, jednaki debili kao i ovi

Ako ti je to transfer onda si trebao okaciti javioa jer pisano je viteskim stilom, to sto ti ne znas dekodirati je već pitanje ogranicenosti

U sunce ti jebem Jogurte, mojne vise, nije mi dobro. Kako nadje ove panjeve majke ti?

aaaaaaaaaaaaaaaaaa šta je ovo
vrištim
ali ne od smeha

ХАХАХХАХАХАХАХАХАХА