Prijava

Brate ekipa disidenata. Naucnici, filozofi, pesnici i tome slicno. borili se za slobodu govora, protiv uticaja crkve i za sekularizaciju drzave, da svi imaju pravo na obrazovanje i tako to. Iluminati znaci "prosvetljeni" ili "obrazovani". Borili se protiv "mraka".

Iluminati pederi urotili se protiv mene srusili mi tiket na maksimalu za jedan gol koji je pao u 94-om minutu govna jedna kazi im da cu im jebati majku ako ikad saznam ko su

KAKO SE ZOVE KULTURAN COVEK U JAVNOM PREVOZU?
GSPODIN HAHAHAHAHAHA

a jes transfer hahahahaha

Негде видим ову страницу, очекујем биће прича слична као код Двери, кад оно класично срБско ложење за наци ликове који не желе да кажу да су наци. Јеботе, кад морам да кажем да су чак и Двери сасвим разумни наспрам ових ликова
https://www.facebook.com/politickivojnik/?fref=ts

Ajoj, ovo u Smederevu za Ljotica, znam ih ko su.

Balavurdija neka, srednjoskolci. Nisu naravno napisali da su naleteli na divljake iz Ultra Semendrije i da su ih ovi nasamarali to vece. Dosli navijaci kod mene u pab i doneli ovaj transparent "Slava..." i zastave. Koristili transparent kao stolnjak.

ova devojka na 00:25 kao Salma Hayek sa 20kg više + obučena u moćnog sivog rendžera

Da, ona liči na moćnog sivog rendžera koji je htio da prođe ispod duge, duga završila 1. smjenu, ugasila mašinu i otišla kući, ova postala poludječak

Kako ovog Deena treba tući šipkom po bubrezima