Prijava

sta je sa tim novinarima zar je moguce da su toliko maloumni

Evo npr: kokain se uopšte ne vidi ni na jednoj slici, da li je možda jedna od ovih osoba osuđena za posedovanje kokaina, ako nije, onda ne znam kako neko može da bezrazložno daje ovakve konotacije za nekoga, znate kako se kaže: svako je nevin dok se ne utvrdi suprotno na sudu. Ili je možda to spomenuto zato što je ONA KAO KOKAIN, KAO KOKAIN, KAO KOKAIN...

pa ova levo je osudjivani svodnik i osudjena je i za posedovanja KOKAINa i ona i neke njene kurve sto su bile sa njom...a ove sve ostale na slici su njena roba koju prodaje...ono, svakako bi definitivno vise voleo da mi cerka bude bilo koja od ovih gore nego bilo koja od ovih dole, nema sad potrebe za nekim vukajlijaskim ekstremizmom, ove dole su sve do jedne kurve jbg

Ah, ok izvini, rekao sam da ne znam ove osobe tako da me je to omelo u igranju Asocijacija.
A jeri možem ja da znadem zašto ja trebam
Da znam ko su te osobe.

U stvari, jel može neko da napravi onaj meme kao lik se preznojava da li da pritisne gumb na kojem piše ja ni ne znam ko je to, ili drugi na kojem piše: ovo je osuđivani svodnik i diler kokaina

Bolje ćerka kurva nego sin Tijana Bogdanović.

Bolje drogirana kurva nego naprednjacka skakacica u dalj po kurcevima ili Arunovic

Za Aranku Binder respect

Hahah čitao sam to davno, jedna od inventivnijih vesti na domaćem tržištu.

Hahaha jebote sjajno je koliko se ljudi prave preglupi na prilično jasnu poentu teksta, bez obzira što je u pitanju Bljuc.

Čitam jedan komentar na Blicu u vezi ovog poredjenja, i kaže lik "Samo tako nastavite u borbi".
A ono, Blic će za jedno 20ak dana da objavi kako je Stanija neobrijane pičke izašla na ulicu.
Sve u svemu, tipično iskorišćavanje žena u seksualne svrhe, pogotovo ove asocijacije, kada ih sklopite, vidite reči koje uglavnom asociraju na žene, što je tužno, jer su nam mediji to napravili.

Ali jebeni Krlo22, pa kakva je to jebena pojava u pičku lijepu materinu.

ja ne razumem kako mogu da veruju u sva ta sranja kad ima toliko dokaza da nisu u pravu.

kako da toliko jebeno budes glup?

Mnogo manje rijeci treba da bi objasnio teoriju zavjere nego bilo sta zvanicno prihvaceno.
Sto krace i sazetije = istinito. SVE TO ROČILD VUČE KONCE!!! I sl.

meni su oni ljudi-reptili najjači, vanzemaljci smorili poodavno, ravnozemljaši su stvarno glupi za medalju al reptili ipak jebu kevu

kemtrejlsi solidno treće mesto

Ti reptili nekako dodju logicni kad vjerujes u iluminati-jevreji-masoni-cia poredak.

o njema je pricao i onaj zanesenjak slavoljub..inace, dosta ljudi veruje u te stvari

Ti reptili nekako dodju logicni kad vjerujes u iluminati-jevreji-masoni-cia poredak.

Или кад си љубитељ научне фантастике.

pa sletanje na mesec i srbi narod najstariji gde to zaboravih

srbi reptili najstariji