Prijava

Live stream vencanja jbt

Nije loša ova Alisa. Hoće li prenositi uživo i prvu bračnu noć?

Ma kurac lajv da l da seku tortu u 02 sata

Лајв је бре, све по пропису. Прочитај датум. У малој сали било боље зезање, хау дип из јор лов и кингс оф леон. У великој је турио Љубиша пиво да се лади и слично. Сад су прешли сви у велику због торте.

Фађо ред би био, барем крвав чаршав да сниме.

kaka je vrckava ova u haljinici što se lepi za pevača

a svadba brate ista ko i svaka svadba na kojoj sam bio, još sam danas ušao triput na strim i svaki put se pevači raspadali(nisam ubo kad je bio medenica), tako da sam bio i na boljim svadbama

Требао си да видиш кад је ушла торта са неким жонглером запаљених коктела који бљује ватру. Не зајебавам се!!!

hahah e pošteno, to nisam video nikad

Цео сајт је авангарда, погледајте секцију о нама:

Alisa je došla u Niš da studira, i troši tatine parice.
Bila je ubeđena da „Gospodina Pravog“ nikad neće sresti, pogotovo ne u VIP sektoru gradske diskoteke. Oduvek je bežala od takvih tipova, menadžer sa toliko ženskih kontakta u telefonu, neće biti njen izbor.
Ljubav ju je načinila još lepšom, najteže ispite sada polaže tako lako, roditelji su srećni i zadovoljni..., Nikad ne reci nikad, Alisa… :)

jebeni seljaci i svadbe..jednom seljaku tetka nasla posao u nemackoj, obezbedila mu i posao i smestaj, on posle mesec dana joj rekao:tetka ne svidja se meni ovde, moram da idem na svadbu drug mi se zeni

Daj neka salju muzicare iz male sale u veliku, ovaj nece jos dugo da izdrzi...

medenica je na ,,CEPAJ STEJDZU,,

Ovo što sam ja bacio oko jebo bih oko 95% ženske populacije svadbe

Тотално, све витке и преплануле.

Haha oll kakav je to degenerik jebeni