Prijava

Hahahaha, šta je ovo Pa'uljo

To je tzv. preddrkno stanje, dodje čoveku da mora da išmara

Туците дјецу 2 пута дневно, да не буду дебела и ретардирана. #зазздравудецу
https://youtu.be/lYeUZmmmrpk

Omco ima isti glas ko jedna moja komsinica. Uvek tome smejem se.

Kapiram da bosanci imaju najgori smisao za humor na svetu, bukvalno sve sto dolazi odande poput ovog idiota ili onog doso babo iz njemacke je negledljivo ili neslusljivo svejedno

Ozenjen sam ali nista ozbiljno tip humora.

Nismo ps
No debili dolaze do izrazaja, svojim svakodnevnim spamom

@autor makaronac u srpskom delu bosne se cak i nadje neko duhovit kome glavna duhovita opaska nije joj pusti to ajmo popit pivu ali u muslimanskom delu nema buovalno ni jednog a da sam ga video/cuo

i bosanci i krajisnici imaju bolji humor od utripovanih crnogoraca

Crnogorci su jedni od boljih skečera, evo ovaj na primer je još Njegošev, kaže kako se zove pas kad skoči sa solitera? Pljas hahahaa

a gde je Njegoš našao soliter e to je pitanje, saće Car da objasni neke stvari

ps
@autor makaronac u srpskom delu bosne se cak i nadje neko duhovit kome glavna duhovita opaska nije joj pusti to ajmo popit pivu ali u muslimanskom delu nema buovalno ni jednog a da sam ga video/cuo

+111111

tačno mi u glavi jedan svež musliman kog sam skoro upoznao i prisećam se kako priča vic kad mujo i haso ulove zeca i predlože da prave pivo od njega - kad mogu od jelena i lava, mogu vala i od zeca XDDDDDD

tačno mi u glavi jedan svež musliman kog sam skoro upoznao i prisećam se kako priča vic kad mujo i haso ulove zeca i predlože da prave pivo od njega - kad mogu od jelena i lava, mogu vala i od zeca XDDDDDD

Nadam se da si mu posle ovoga lupio šamar, zaslužio je.

Ti više voliš da gledaš slike našminkanih porodilja umesto majke kojoj se vide na licu tragovi bola?

Uf odlican transfer,ovde su mi se bas zacrveneli obrazi. Nisam mogao dalje

kapiram da ona 4 kutije pljugi dnevno sprzi.glas joj je kao da pusi one smotuse sto kazu da je hercegovacki duvan u njima.