Prijava

Еутерпа иди на пиво!
:)))

Mislio sam na svetlo pivo, oni tamo dosta rokaju i onaj weissbier, to mi je kao gusti sok... sad ne znam na šta si ti mislila...

1. Nikšićko bre!
2. Ne znam stvarno odgovoriti nisam nesto isprobavao
3. Toceno
4. Malo.

Šta, sad kao svi pričaju o pivu, a samo ja dobila terapiju? Lepo..

Не одговара?
:))

Ja sam uživalac, a ne ovisnik. Da.

Прва фаза зависности је негирање. Светло или тамно?

Da, da, te fore će baš da upale kod mene..
Tamno. I svetlo.

Ео видиш, нема ти спаса.
:))

Најбоље пиво је оно којег има

Ančru. MB je nešto najgore u istoriji piva, ako ne računamo Jagodinsko i Valjevsko, a ne računamo. :D
Eto ti, Uroše, ko je ovisnik, a ko uživalac. Kristal klir!

Ти очигледно сматраш да је зависност од пива нешто лоше.
Најгоре је Пиво Пиво, кошта је 69 динара кад сам га последњи пут видео.
Замислите ту муку :)))

Loše, jašta. Svaka zavisnost.

Много мрачиш. Пиво је лепо. Највише волим да пијем из лименке, ако точено није доступно.
Такође, дуго већ не пијем пиво да бих се напио, него баш уживам, кад ми се учини да пијем на силу, престајем.

Odlicna tema, a natjerala me bas na razmisljanje
Nekad u srednjoj sam skupljao limenke piva i imao sam nekih stotinjak, naravno, sve sam ih ispraznio prije toga. Razumije se da jedna limenka nije dovoljna da se ocijeni ukus i kvalitet piva, ali recimo da mi je tu ostalo u sjecanju Budwiser Budwar, Plzensko i Preminger
Najbolja piva koja sam pio po kafanama su mi Carlsberg, Kilkenny i toceni Tuborg gold (u Kopenhagenu doduse, bilo bi sramota da ne bude dobar)
Sto se tice standardnog cuganja Nektar, zidarski, pijem kad god ga ima u kafani. Ako ne, mali Nektar, Carlsberg ili Amstel

Jelen. Apsolutno fakin best!

Gambi, tema je o pivu. :)

Lav, Lav, Lav.

U Španiji sam pio neko crveno pivo, bem ti lebac što je bilo dobro. Ne znam ime.

Kada uživam u pivu više volim točeno al' samo ako majstor zna da sipa. I da je krigla 'ladna. U svakom drugom slučaju bih radije flašicu. A kada se srozavam na dno svejedno mi je. Može i u krigli, čaši, flaši, kanti, koritu.... Preferiram 0,33 mada nisam izbirljiv.

Najbolje pivo ikada? Nisam ih sve iskušao, nisam kompetentan.

PS
Što svi Banjalučani hvale taj Nektar k'o da je neznamnijašta? Aman, ljudi, NEKTAR SMRDI I BLJUTAV JE I POMIRITE SE SA TOM ČINJENICOM.

Jelen,a inace od ovih pilsner obicnih najbolje sam pio na beer festu letos na nekom ceskom standu,ako je neko bio to je stand desno kada gledas na binu,prekoputa beck's cini mi se,radila je jedna plava,ovako prilicno obdarena kao da su je sa oktoberfesta doveli.To je bilo neko nepasterizovano pivo sa kratkim rokom trajanja a kostalo je 140 dindzerosa i to im je bilo standart,imali su od jabuke i od borovnice valjda jos koje je bilo njesra.
A inace od nekih malo ekskluzivnijih sam pio neko belgijsko koje se proizvodi tehnologijom sampanjca,dodaje se kvasac pa onda mora da stoji godinu dana,ima pampur kao sampanjac i u flasama od 0.75L je.Pio sam jos neka od tih ali se ne secam bas ni imena pa je glupo da pisem dalje o njima.
Takodje tursko Efes je mnooooooooogo dobro,i francuski 1664 tkdj.