Prijava

Ovo sam pio kod nas. Pio sam još piva dok sam putovao, ali tada nisam vodio evidenciju pa ne mogu da dam kvalitetan i realan komentar na ta piva.
Pazi, Kabineti ti idu od 300 do 350 za pola litra.
Krugera imaš u slobodnoj prodaji za 50 kinti za pola litra, a po kafićima je oko 170-200 dinara.
Britanci su od 350-450 dinara.
Za Sierra Nevadu se ne sećam, ali tipa 400 kinti isto.
Nemci od 270-350 dinara.
Belgijanci i Česi ne znam koliko su.
Ali veruj mi, vrede svake pare. Skoro sva od ovih. Prava piva za razliku od ovih komerc piva domaćih. Jebiga, odeš jednom ili dva puta mesečno na pivo dva, toliko možeš da izdvojiš pa da ga jebem.
Mislim, ovo sam pio po pabovima. A u slobodnoj prodaji koliko sam video imaš neke nemce i to je to.

сере ми се од реметових постова, јелен је најбољи позз

Brate, realno mi mnogo da dajem tipa 300 dinara za jedno u suštini proletersko piće kakvo je pivo.

ма знаш како, триста и да прежалим ту и тамо, то је нешто више од пакле цигара, и 250 бих дао да ми догнају пилснер урквел из чешке, ал' да се јебавам са пивом од 400+ динара, кад за те паре може да се купи пакла цигара и точено билокојепиво, ма јебе ми се.
ал' добро, реме мисли да је он ПИВОКУСАЦ ИСКУСАН.

ПИВОКУСАЦ, КАКВА РЕЧ.

отишао сам да се исерем.
мwа, реме.

едит: а сад без спрдње, истрипов'о си се превише, само немају срца да ти кажу :)
јебе се сваком за та хипстерска говна, пишемо о томе како је говно јелен, како је још веће говно лав, како зајечарац може да се попије из старе амбалаже и које точено није вода него оно, може да прође. позз!

Pazi Aco, šišti mi jajo, možemo da diskutujemo o lavu i jelenu, jebiga, pijem ih redovno, to mi je ono, kad oću da se napijem, a da ne dam pare, ili kad hoću da izađem da zablejim sa nekim za manje pare. Ovo su piva koja probam jednom u mesec dana, lolo. U suštini, ako neko oće da proba, šta fali da vidi ovde šta sve može i šta možda i vredi da proba.

Ništa se ti ne brini, redovan sam ja ovde posetilac maršala đe piješ točenog lava za sto kinti. :D

Meni bruka lego onaj Hoegarden iz samopiva, miriše na limunovu baštu kad se otvori, ešarpa sama doleće sa platoa filozofskog fakulteta i vezuje ti se oko vrata

Krugera imaš u slobodnoj prodaji za 50 kinti za pola litra

Хоћу ово да пробам кад је јефтино, где има да се купи?

e, sad kad sam probala jedno četeres' 'iljada piva, mislim da sam donijela odluku
najbolje pivo koje PIH je (naravno, u amerikama) neko od marke "founders", sezonsko, što bi oni rekli, tj. prave ga samo par mjeseci i onda ćao
to je neko tamno pivo od kafe i čokolade, oko 9.5 posto alkohola. pa ono, da mogu da biram, mislim da bih mogla to pivo da pijem do kraja života, da ne probam neko drugo.
ev sad tražim po netu, nema slika.
e da, i verzija istog piva, al od BANANE (da, BANANE) je fantazija. pivo od banane od 10 posto alkohola. e jebi mu mater.

i, napokon sam skontala svoj omiljeni tip piva, a to su belgian blond ale. budući da svaki lokal tamo ima odabranu listu piva, u koji god dođem, ka'em, daj neko belgijsko 'šenično bijelo pivo, uvijek imaju neko i apsolutno je svako valjalo. n-j-a-m.

svetlo, toceno za mene, hvala molim lepo i to max komada 2, cisto da se oladi tabarka od Домаће. напити се од пива је траума за простату и бешику.
позз

Ваљевско.

Popio 2 laška iz limenke. Prešao na badvajzer iz flaše.

Razlika dramatična

Sad pijem quöllfrisch, jedno od retkih svajcarskih piva koje je dobro.

Ma gdje ima founders kod nas?!

Ima po pabovima po Beogradu.
Zapravo po pabovima koji imaju veliki broj piva.
Košta oko 400-450 kinti.

Celte, hoćeš da ti šaljem recept za ovo što ja pravim na pvt, na neki nalog ili hoćeš na fb/mejl?

Znam reme jbg, bolje da si mi rekao gde to da kupim.

Pazi, lako je jebati pamelu anderson, samo je pitanje GDE SE ONA NALAZI

Celt ima dupli

N O O B
O
O
B