Prijava

Kako znas kako smrde mravi?

Pseto, oš batina ti?

Pa slicno ko nojevo jaje kad se pokvari jbt

Pa hvatao sam ih kao mali i bacao u mrežu kod pauka. Pa kad nekog jače stisnem on ispusti taj smrad kao lav od 2l.

U Veroni ima ono Zajecarsko od koga ne boli glava. Mislim da je bas Vidra jednom objasnjavala razliku izmedju dve vrste Zajecarca.
I, da, kafa je u velikim belim soljama sa plavom straftom.

Razlika je u flasi jedno se puni u zajecaru a jedno u novom sadu. Onaj stari tip flase je zajecarsko i dobro je.

Vidro ocu iako se ne lozim na s/m

Ne znaš šta valja.

Ispravka, bilo je dobro. Sad zaječarsko varira, ne mogu da proizvedu koliko se traži, pa su počeli da fušare.

Tilmo pije pivo sa gejfrutom

Ja pijem pivo sa gejfutom, nemoj da te jebem u dupence za ovo klevećanje.

Shalu na stranu, mogu ponosno da uzjavim da nisam probao ništa od tih pivskih sranja sa ukusima.

kako mozete da ne volite nesto sto nijeste probali?

Право збори Планинаро

Što morijam da probjam pjivo sa ukjusima da bljeh znjao da nje volijim.

Po toj logici, Pani ti voliš da jedeš govna. Ne vrijeđam, konstatujem. Kapiraš, kontam da nisi nikad nisi jeo fekalije ali znaš da ih ne voliš.

kapiram. nastavi da mrzis pivo sa ukusima iako fino rashladi i osvježi kada je vruć ljetnji dan.

Iz staklenke Staropramen, kao točeno nema ništa jače od nektara, ali ne onog razblaženog (i to sam pio majku mu), jelen ima lijepu ambalažu ali fali nešto ukusu.
Njemačka sranja najgora, nikad nemoj da pijete njemačko pivo, ne zato što smo ratovali sa njima, nego oni ono što ne popiju, recikliraju i šalju nama... Pravo njihovo pivo popijte na Beer festu ili niđe drugo.

a jel smem u njemackoj da pijem njemacko, iz marketa?

Natnat
razliku izmedju dve vrste Zajecarca.

jedno se puni u ns,drugo u zajecaru.pre dinu-dve.sada mislim da samo u zajecaru ima zajercarsko.