Prijava

Porter PIVARA ZRENJANIN

Bolje od tog nisam nikad probao. Šteta što je pivara propala.

Tamno Badvajzer sada i u vasem Maxiju. Predobro pivo!

Škart. Bolje kupi lefe za te pare

kupio sam čini mi se badvajzer (svetli, običan) pre neki dan i nećete verovati-razbio sam ga. bolje da ne pričam niti se bacam u sećanje na taj kobni trenutak prilikom kojeg sam unakazio ranac i stvari unutar njega... platio sam čini mi se 7 0 djunti naravno kaucija se ne plaća i eto i dalje nisam uspeo da ga probam. kakav je badvajzer svetli, hvale ga mnogi a prostom matematičkom funkcijom spoznao sam da je cena ista kao i cena prosečnih domaćih govana -50. Jeli gorči ili sladi?

знају ли ти васпитачи у дому за незбринуту децу да пијеш алкохол?

ne znaju, vidis da ga unosi u rancu

Škart. Bolje kupi lefe za te pare

Nadprosečno dobro komercijalno pivo. Pritom košta 100 kinti. Leffe nije ispod 150. A sa druge strane ne znam što ljudi toliko drkaju na Belgijance. 95% njihovih piva su ok, ali su jebeno dosadna. Sam stil koji gaje meni do jaja ne leži. A tamni Bad je odličan tamni lager sa dosta preprženih sladova i slično. Al' totalno su različite vrste piva i nikako ne možeš da porediš jebeni Leffe i Bada.

A od jačih piva (po procentu alkohola) uvek prednost imaju ipa, double ipa i eisbock piva.

Daj, brate. Bad 100 dinara, Lefe 120, meni ovo drugo milion puta bolje, zamrzila sam sve što počinje sa Bad dok sam bila u Americi i ćao. :D

bad je precenjeno pivo.nista posebno.
svetli bad.nisam crni probao.

Zajebi, nisi realna. Jebiga, Češki Badvajzer Budvar i Američki Bad nemaju veze jedni sa drugim. Pre svega jer su Česi napravili pivo. Nemam pojma, ja gotivim ili jako zahmeljena (apa i ipa i varijacije na temu, u suštini, gorča piva) ili sladna sa dosta preprženih sladova (stout, porter i nešto tipa tamnog Badvajzera, jebu te kafene arome). Belgijanci su mi onako. Mogu da pijem, ali nikad ne uzimam ako ima u ponudi nešto od ovog ostalog što gotivim. Inače zahmeljeni lageri su isto kul, Italijani ih fino prave. Obični lageri su mi njah, kad se nađem sa ekipom u parkiću, pa da se napijem.

daj kad komentarišete piva napišite i neki koristan podatak konkretan jel je gorče pivo ili nije, nisu svi stručnjaci. meni je lav uvek dobro ležavao za razliku od jelena koji mi je gorak bio sve do djurdjevdana kada sam možda pod uticajem tropske klime istupio receptor gorčine ko zna. dajte najbolje od "sladjih vopija do 150

Njbolje pivo je Merak piv, ovo pivo je 17 klasa iznad drugog najboljeg piva, to jest sava piva su govno u poredjenju sa Merak pivom. Taj glatki ukus rdja jednostavno je ucinio da to pivo postane jedna savrsena i besmrtna celina.
M E R A K
E
R
A
K

treba navesti da su Heineken i Carlsberg pokupovali skoro sve pivare na Balkanu
te licence, kurac palac

pa kontam da je i kvalitet malo dignut na veći nivo

Jelen nije gorak, Jelen je opor. Postoji velika razlika između prijatne i neprijatne gorčine. Jelen nema veliku gorčini, ali ta gorčina mu je ružna.

mislim da je najbolje pivo koje sam popio bio AMSTEL staklenac pre par godina
bio je prepitak i presladak savršeno pitak kao melem je bio a pio sam ga nedavno i uopšte nije nešto čak kaska za lavom a skupljeje

piva koja vrede,a mogu se naci na nasem trzistu po nekoj korektnoj cemi su lasko i union.
jos bude i nekih akcija po marketu,tako da se moze korektno proci sto se tice cene.

Ima li da se nađe Laško u staklu? Ima finu aromu, ali mislim da ga limenka do jaja jebe.

Normalno da nije jer pivo je za pičke.