Prijava

Makaronac

punac, tast, ženin otac :)

PUNAC
U
N
A
C

naduvaš mi

KURAC
U
R
A
C

Лоло, јебига, спајдермена сам био натеран. Могао сам да бирам између њега и бетмена са Џим Керијем, или да проводим пар сати са клинцем од 13 година на неки други начин.
Безалкохолно пиво је до јаја било, немој х8ер бити

Jbg, jednom sam kupio bezalkoholno pivo SLUČAJNO. Kao, vau, nešto nemačko piše na limenci, znači pivo, znači dobro, nešto Hösenpfepfer je pisalo, kad ono prc bezalkoholno.
Izgleda kao pivo, smrdi kao pivo, piješ ga kao pivo, ti smrdiš kao da si pio pivo, ali nije pivo brt

Не бих га ни ја купио, да се разумемо лоло, али ово ме је баш пријатно изненадило. Домаће пиво јбт. Тај лик који то прави је иначе геније за пића, пробао сам и његово вино од банане, можда звучи одвратно али је фантазија, и џинџербир, то је мало безвезе већ.
Ја сам пио доста тих синалко срања зато што мој стриц(водоравноусправно) има фетиш на безалкохолна пива и пије их много више него нормална, па нуди редовно, пио сам већину почев од униона и јемен кула, па до безалкохолног ефеса.
Хосенпфефер је ваљда оно јело од пилетине и вина бај д веј, моја кева покупила рецепт из неког ресторана :Д

Union nije loš za bezalkoholno pivo, nije baš toliko govno kao jelen kul, mada ipak nije to to.
Crveni kruger isto jebe ljuto, 8%, slatko, al' ne previše, nego taman, ima i onu gorčinu piva.

E, kad sam bio u Sjevernoj Evropi, pio sam u nekoj tradicionalnoj kao srednjevekovnoj kafani pivo-cimet, pivo-herbs i pivo-med. Domaća. Jebu sva tri, ali ovo herbs najjače.
Alkoholna su bila

Union bezalkoholno pivo? o.O
Mislimo na isto, ono što ga puni Laška pivara? Prvi put čujem bezalkoholno.

http://www.halo-alkohol.com/media/catalog/product/cache/1/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/s/l/slika54_1.jpg

normalni union je dobro pivo.mozda ima onaj union sa ukusom necega.

jednom i dobro je da je bilo jednom sam se zajebao kada sam kupovao piva,pa uzeo par limenki bezalkoholnog.nije mi bilo sumljivo sto limenka strendzerskog piva kosta k'o merak.sada bezim od srebrnkastih limenki po prodavnici.

Владимир Путин
Nisam probala

Putine sto si presao na mracnu stranu :/

Lasko, Kozel i Amstel su moja piva ovog leta.

lasko je odlicno pivo,amstel je sranje pivo koje se puni pored deponije u mb pivari.

slazem se sa sanitarnim.
probacu taj union lajt pa cu i ja izneti svoju ali struchnu ocenu, po ekhartu. probavacu malo piva sa slabijim proc. alkoh. ovo leto jer je pivo najgotivnije i najbolje pice a ipak je alkohol taj koji me sprecava da ga opusteno cirkam. uzivam dok pijem ali ne uzivam u efektu chesto tako da cu se pozabaviti istrazivanjima.
sto se tiche erdingera, jeste govno.
ukus najgori do sada a kvalitetno jeste, sve u svemu u moj drob vise nece

Paulaner je dobar

Amstel u zlatnoj konzervi ok, ipak

proseri o najboljim vrstama su rezervisani za hipstere enologe što vazdan mućkaju stolno vince po ustima

za pravog pivopiju je najbolje LADNO VELIKO PIVO

Има смисла

E'o cenovnika za onu zajebanciju na Adi, solidan je izbor, traje mesec dana...

http://belgradebeerfest.com/beer_fest/beer_garden/izbor_cene_i_piva