Prijava

1. По вашем мишљењу, ко је особа која држи све конце на свету? Ко је особа чије би уклањање са лица земље покренуло ланчану реакцију и оставило несагледиве последице по свет у виду потпуног поремећаја стабилности?

Дакле, ко је тај џек без кога свет не би могао нормално да функционише и да ли заиста постоји тако битна особа?

2. А ко је та особа у Србији? Чији нестанак би највише уздрмао Србију?

Vi gospodaru...a sto se Srbije tice pa verovatno Milka Canić...

Kakvo nepotrebno pitanje... Pa, Čak Noris. Tjeeeeeeeeeeee

Kidnapovani kućni ljubimac. Ljudi od gluposti naprave senzaciju.

Џимбо, такав је већ умро!

А Мира Адања Полак?
Њено уклањање би изазвало ланчану реакцију међу Јеврејским круговима.
Сви врло добро знамо како су они повезани.

Il' ne daj dva bozeta ubijemo onog naseg Raspucina, belog maga, 'bem li ga kako se zove, pa nam spadne njegov energetski stit i izgubimo Kosovo...

Bob Marley i Bruce Lee. Oni nisu mrtvi, to je samo propaganda, ali da ih stvarno uklone sa lica zemlje, svi bi najebali žestoko.

Морам да линкујем ову своју дефиницију (која нија моја мисао али нема везе...). Уклоните њега и све има да оде у курац (на боље или горе, није битно).

I Mr. Mojo Risin se krije negde u Andima...

1. Ona kraljica majka metuzalem Elizabeta II, kraljica Ujedinjenog Kraljevstva, Kanade, Australije, Novog Zelanda, Jamajke, Barbadosa, Bahama, Grenade, Papua Nove Gvineje, Solomonskih ostrva, Tuvalua, Svete Lucije, Svetog Vinsenta i Grenadina, Antigve i Barbude, Belizea, te Svetog Kristofora i Nevisa. Imam osjećaj da je ona mnogo krupnija zvijerka nego što se misli. MNOOOOOOOGO krupnija.

2. Mišković. Taj drži sve konce na Balkanu.

Мислим да не држи Нови Зеланд.

Isus Hristos, jer su milijarde ljudi verovale i verovaće u njega. Iako sam ateista, iskreno mu se divim na tom posthumnom uspehu.

Ona pa ima bar 150 'dina,ne moze sopstvenim kolicima da upravlja a svetom...

Пипо Инзаги за мене број један.

Kad je Elizabeta preživela pljuvanja Seks Pistolsa, preživeće i potop...

И потоп и лапот.
И лаптоп.