Prijava

био сам до скора опседнут Северном Корејом.

Navijaš da se zarati, navijaš ?:D

Ponovo ću ja. Hu Đintao!:D

Добро си реко за папу, он да каже католицима да крену у свети рат против не-католика, по'ватали би Калашњикове у руке и кренули док си рек'о педофилија.

LOL :)

Особа број један на свету је Зоран Калезић.

Ja zauzimam prvih 10 mesta.

Porodica Rotšild, ukucajte malo, pretražite i videćete da i vi radite za njih, i ja i sve skoro države sveta sem onih par što idu uz kurac celom svetu i poretku.
Ljudi koji su pravili i prave ratove zbog para k'o mi palačinke jednom mesečno otprilike.http://www.google.com/images?hl=en&biw=1024&bih=581&gbv=2&tbs=isch%3A1&sa=1&q=Rotshield+family&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai=

Porodica Rotšild, ukucajte malo, pretražite i videćete da i vi radite za njih, i ja i sve skoro države sveta sem onih par što idu uz kurac celom svetu i poretku.

Zato su i sjebali Dragu nam zemlju, a svinje su rasprodali zemlju za šaku groševa!

Ah, teorije zavere... Jedino smešnije od njih su ljudi koji u njih veruju... Nešto kao religija. :)

...sem onih par što idu uz kurac celom svetu i poretku...

Ne bih rekao da mi radimo za njih...

P.S Pitanjce: Kako da citiram post?

Nisam rekla da je teorija zavere nego da su ljudi br.1 u svetu jer su najbogatiji.
O čemu ti valsinarb pišeš u tom slučaju?

To su te paranoične anti-semitske (ne kažem da si ti antisemita!) teorije zavere gde su Rotfildi podstrekivali ratove između država i kontrolišu svetske finansijske institucije, pridadaju Iluminatima i bla-bla-bla... Smešno.
A da su najbogatiji, to sigurno jesu.

o su te paranoične anti-semitske (ne kažem da si ti antisemita!) teorije zavere gde su Rotfildi podstrekivali ratove između država i kontrolišu svetske finansijske institucije, pridadaju Iluminatima i bla-bla-bla... Smešno.

ovo je paranoično!

P.S Pitanjce: Kako da citiram post?

Prvo napises
citat(velikim slovima)
zatim tekst koji oćes da citiras i za kraj citata
tatic(takođe velikim slovima)

Prvo napises
citat(velikim slovima)
zatim tekst koji oćes da citiras i za kraj citata
tatic(takođe velikim slovima)

Hvala...