Prijava

После кренуо гадно свима да иде на курац, али заболе га, он је урадио шта је хтео.

Prvo, treba da znaš da na jedno radno mesto konkuriše i po 100 puta više ljudi, nego što se traži. Niko pri zdravoj pameti neće organizovati intervju za sve te ljude niti će im odgovarati jesu ili nisu primljeni. Kakve koristi imaš od toga da ti neko napiše: izvini, al ... Postoji i nešto što se zove nazvati i pitati. Neke firme to cene
Drugo, ako nemaš vezu, a hoćeš posao u nekoj stvarnoj dobroj firmi, moraš jako dobro da uradiš CV, preporučujem kurseve na birou. Takođetreba da znaš da velike kompanije imaju mašinice koje se zovu čitači CV.
Treće, treba da znaš da se poslodavci odlučuju na oglase po novinama samo u sledećim slučajevima: 1. moraju- zakon ih tera na to,
2. toliko su im loši uslovi da kod njih niko neće da radi.

ništa lakše, samo reci, gde bi...

Bilo gde samo da ne kopam.

Imaš u pvt adresu, posalji CV, a što se bojiš motike? Slabašan?

Ma jok, probao sam motike i lopate, ne bih opet :)

Ako si 94. god pa naniže, upišeš Vojnu akademiju i nemaš brige za posao... Po mogućstvu bez da ideš u Vojnu gimnaziju. RADI 100%

Evo kako je H. Simpson došao do posla Nuklearnog Tehničara za bezbednost:

Homer: If you want the kind of employee that takes abuse I'm your man. You can treat me like dirt and I'll still kiss your butt and call it ice cream.

Uslov broj 1 - Ne radite za platu - radite za sebe!

Одаћу вам тајну како се налази посао у два корака, можда је неко и споменуо:

1. Бити способнији од других за известан посао.
2. Добити тај посао.

Baron011
Uslov broj 1 - Ne radite za platu - radite za sebe!

По могућству, ставите до знања послодавцу да радите за себе, а не за плату, то ће се баш позитивно одразити на ваша примања и услове рада.

ako ste krezavi, debeli i imate masnu kosu onda nemojte džabe ni da konkurišete....trošite vreme i sebi i poslodavcu

Petar Pan Pezo$
ako ste krezavi, debeli i imate masnu kosu onda nemojte džabe ni da konkurišete....trošite vreme i sebi i poslodavcu

Ograničeno sposobni početnici su poželjni. Takvi teže pobegnu dalje kada nauče posao.

Probajte, ovo je .rs, ima i .me za Crnu Goru, možda i za oklne zemlje, nisam provjeravao. Valja pokušat, ništa te ne košta, a bar se plakšaš (čitaj: izlažeš) u CV.

http://www.trenkwalder.com/rs/

Nazovete Dečić Ivicu uplatite mu 5000E i dobijate posao koji god želite. Bez zajebancije, znam troje ljudi koji su ovo već uradili.

Ja sam čuo da u Crnu Goru Romi iz Komunalnog daju 20.000 (riječima: dvades hiljada) eura za radno mjesto. Čišćenja smeća. Znači ljeto vjetar jesen zima ti se držiš za kamion i čistiš đubar. Ne bih vjerovao da se nisam uvjerio. Digneš kredit, njiam pare, tebe rate i imaš državni posa do kraja života.

To je baš velika suma. Ovo za Ivicu sto posto proverena info. likuša dobila posao u valjevskoj bolnici kao sestra a sss mašinski tehničar za kompjutersko konstujisanje.

Danas uleteh u sobu sa računarima na faksu i neko je ostavio otvoren ovaj prozor, tražio je posao. Obeležio sam vam najbolju poslovnu ponudu, kao i najbolju ideju. :D

http://i.imgur.com/M16n2Xe.jpg

Nazovete Dečić Ivicu uplatite mu 5000E i dobijate posao koji god želite. Bez zajebancije, znam troje ljudi koji su ovo već uradili.

znam lika,nedavno se zaposlio na drzavnim jaslama.ja ga pitao ko mu je veza,on mi odgovorio dacic.ja se nasmejao,kovelim,zajebava me...