Prijava

Aси га укољенчио, ко да је крмача од 250 кила.

Ne znam da l si svestan da mogu da te iznabadam glavom

http://i.imgur.com/Xo0uaK6.jpg

Znači on je ono danas slikao.

imam vrv najgoru mačku seosku na svetu pokupili smo je s ulice da je ne bi vlasnica bacila u kanal i ona mi se zahvali tako što se popiša na krevet tako da životinje su govna

moras da postavis granice zivotinjama ne znam sad kako se to radi s mackama ali ker mora da ima nesto zabranjeno, tipa ne sme da jede dok ti jedes nego posle i neke delove kuce zabranjene ako zivi u kuci inace prestane da te gleda kao vodju copora i postane smrad

kapiram to, al on se vise privikao na mog brata tj. on mu je autoritet mene ne jebe uopste. ja kad mu ne dam da jede kao da se inati, a brat kad ne da onda umire umiljava se sve mu nesto zao. sad smo ga sterilisali jer su nam rekli da ce biti mirniji i da nece pisati toliko po stanu. inace pisa svuda samo kad je u teranju al i dalje je nezahvalan

Haha koji kurac moj mačak piša i sere samo napolju a nema još ni godinu dana. Jednom ga keva slučajno zaboravila u kući kad nismo bili ceo dan tu, on se bratina pokenjao u saksiju, nije hteo na tepih ili krevet.

pa kad je gospodin moj je seljacina

da, kad postavis granice tako onda sami ne zele da ih krse iz nekog razloga
ja sam pokusao jednom kera da uvedem u kucu hahah nema teorije otima se

Inace i moj je bio bacen i napusten i ja ga usvojio. Tj sam dosao kod mene i ja ga hranio i ostavio

Ako ima neko ko drži mačku u kući neka se javi ispod ili u pvt imam par pitanja

Nek se javi neko ko ima mačku u kući da ga pljujemo jako

Imate mačku u kući Kilograme?

Pa tu i tamo sad ali blejao je cele zime u kući i spavao mi u krevetu da li je to za pičkaranje ja mislim da jeste

Je l poklon od devojke?
Reci da jeste pls