Prijava

Сви се ћемо се сложити је главном граду неопходан још један мост минимум. Елем, овај што се гради тренутно је ултракул, и кошта као три газеле. Како кажу биће нови "симбол" Београда. Да ли мислите да је паметније било направити јефтинији мост, или вам је пак драго што ће се на овај начин Београд улепшати? Да ли су те паре могле паметније да се утроше, или би свеједно отишле некоме у џеп?

Jebo most koji će da se zove po čoveku koji je rekao da žene ne treba dulaze u crkvu dok imaju mecu, jer je tako prljaju.

Da, blk hole, slažem se stobom. Ali, kako mecu prljaju?

Belk, mozda tada nisu nosili uloske, pa kapalo.

Najpametnije bi bilo da su pare dali Dinkicu, a ne da grade ove mostove. Narodu bi i skele zavrsile posao.

Sve pare mogu "pametnije da se utroše".
"Zašto je napravljen most, a ljudi gladuju?"
"Zašto je on pokupio tolike pare, a mogao je da napravi most?"
"Kupio je stan! Od tih para je moglo da se napravi 10 kuća za one koji ih nemaju"

Furaj parolu "ćuti i puši", ako su rešili nešto da rade, ne diraj ih...

Black Hole

Jebo most koji će da se zove po čoveku koji je rekao da žene ne treba dulaze u crkvu dok imaju mecu, jer je tako prljaju.

Крв се не сме проливати у храму. Није то он рекао него је то речено много пре њега.

Black Hole

Jebo most koji će da se zove po čoveku koji je rekao da žene ne treba dulaze u crkvu dok imaju mecu, jer je tako prljaju.

Ае, не лупајте народе на ову тему. Није ОН то измислио, тако црквени канон каже, а његове речи су наравно парафразиране. Лично, имао сам девојку пре 10-ак година која је сваке недеље ишла у цркву(лујка, али тад нисам знао за боље) и она ми је причала о томе, и кад год је била у циклусу није улазила у цркву, јер је такво црквено правило. Не због прљања, него због тога што у цркви уопште не би смела да се пролива крв, на овај или онај начин.

Нисам мислио да не граде мост па да паметније утроше, него да се не издркавају са кулом од десетхиљада метара.

Pa i nisam rekao da je prvi on rekao. Nebitno. Kul je mostiška, nek je živ i dugovečan.

A kako se zove most?

Cuprija

A kako se zove most?

Aman, bre Stefane :)))

imaju mecu, jer je tako prljaju.

Kako se prlja meca?

Ћеро, три пивџана за знање од мене!

Ma po kome će se zvati? :)

Зваће се по Нади. Оно, мост Нади. :)

Koja Nada? Je l' ona ima mecu?

Može da se zove Marko.